Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért él ma ennyi szociopata...

Miért él ma ennyi szociopata köztünk?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 07:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Egy önjelölt pszichológussal van dolgunk?
2017. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ezt hogy érted?

Mit értesz a szociopata alatt?

2017. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a társadalom 3%át teszik ki, ami nem sok. Bár most a szociophata alatt az orvosilag doagnosztizált embeteket vagy csak simán a gyökereket értelmezed így?
2017. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan kikre gondolsz, de az alaptalan becsmérlés, rágalmazás elég jól rásegít, hogy egyesek kicsit elhúzódjanak a társadalomtól. Alapvetően a mai rohanó világban nem igazán hallgatjuk meg egymást, nem értjük meg a másik valódi szándékát, búját, baját. Nyilván ő sem kényszerítheti, de én sem akarok rákényszerülni, hogy mindenkit végig hallgassak, ettől aztán szociopatának tarthatnak. Nevezhetünk bárkit szociopatának, aki nem illik bele a malomkerékbe.
2017. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Az a 3% jó lesz 30-nak is...
2017. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
3-5% között. Utána lehet nézni. Ha a világ 30% szociopata lenne más világban élnénk.
2017. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Igen, régen tényleg ennyi volt az arány, de mára már minden 3. ember az.
2017. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Előző: mást jelent a szociális személyiségzavar, szociofóbia, és teljesen más, aki szociopata. Ezek egész más betegségek. Egy szociopata nem érez, nem szorong, nem tanul. Egy szociális személyiségzavarban szenvedő ember meg épp hogy szorong, vannak érzelmei, és ha tanul a saját állapotáról, meg is tud gyógyulni.
2017. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan tudom, mit jelent. Az a 30% nem érez, nem szorong, nem tanul.
2017. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, erre reprezentatív mintád is van.
2017. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!