Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan sértődékenyek,...

Miért olyan sértődékenyek, esetenként bosszúállók a férfiak?

Figyelt kérdés

Környezetemben elég sok férfi van (kollégák, rokonok, ex kapcsolat) és többször tapasztaltam azt, hogy nagyon sertodekenyek a pasik. Sajnos kerültem olyan helyzetbe is, hogy bosszút állt az illető.

Sokszor nem adnak rá alkalmat, hogy megbeszéljuk én miert gondolok egy bizonyos dolgot másképp, a válasz megszületik a fejében (általában negatív) és már nem is szól hozzám hetekig.. Pedig lehet, hogy csak egy ártalmatlan dologról van szó, amit ha megbeszéltünk volna, jobban megértené a reakciómat.


2017. máj. 12. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Milyen érdekes, hogy csak te tapasztaltad még ezt. Nem lehet, hogy esetleg benned van a hiba(bunkó vagy)?
2017. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is gyanús, hogy inkább benned van a hiba. Szerintem csak egy nárcisztikus, irritáló személyiség vagy, aki a férfiakra akarja erőltetni a dolgait "megbeszélés" címén (természetesen, ha a férfinak más a véleménye, akkor te lerohanod egyből, vagy játszod a sértődést, hogy nem az van, amit akarsz), és a pasik egyszerűen csak nem vesznek rólad tudomást, ami a te szemedben "sértődékenység és bosszúállás".


Valójában te magad lehetsz olyan, mint amit rávetítesz a férfiakra.

2017. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam bunkó embernek, nem vagyok extra sértődékeny, es nem erőltetek semmit másra. Persze nem azt jelenti nincs bennem hiba.

Sportolok, adok a külső megjelenésemre, így azt se lehet mondani, hogy a kutya se néz rám.

2017. máj. 13. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!