Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki "gyerekes", azt...

Ha valaki "gyerekes", azt miért nehezményezik az emberek?

Figyelt kérdés
Én nem csinálok semmi rosszat, csak élvezem az életet. Például a kocsim tetejére néha felfekszek napozni, vagy lecsúszok a lépcső korlátján, buborékfújózok ha épp kezem ügyébe akad, szeretek hintázni a parkban, vagy akár irodai széken is, szeretem az üveggolyókat gyűjteni, stb. Távirányítós autóim is vannak, egész komoly kis modellautók amúgy, nem gyerekjátékok. Számítógépen is szoktam játszani. Igen, beismerem, elég gyerekes néha a gondolkodásmódom, pedig 28 éves vagyok, de az miért zavarja az embereket? Rengetegszer beszólnak nekem, hogy "nőlj már fel hülyegyerek!" meg látom hogy lenézőek, mondogatnak ilyeneket hogy "ebből se lesz már soha normális ember" stb. De miért utálnak emiatt? Mármint, én azzal hogy ilyen vagyok, igazából senkinek sem ártok. Max magamnak (szerintük csak persze), de az, még ha úgy is lenne, őket miért zavarná? Attól, hogy szeretek hülyéskedni, meg élvezem az élet apróságait, az őket miért bántja? Vagy attól én miért lennék kevesebb? A nők is simán lenéznek, és nem akarnak velem semmiféle kapcsolatot létesíteni, ha ilyennek látnak. Előttük emiatt vissza kell fognom magam. Pedig van munkahelyem, és egy szerény, de legalább saját lakásom is, úgyhogy még azt se mondhatják rólam, hogy életképtelen lennék, és másokon élősködök.

2017. máj. 19. 21:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Annyit még hozzá szeretnék tenni, hogy az előbbi "magabiztos-tetteti magát" példámat nem azért hoztam, hogy magammal hasonlítsam össze, vagy hogy a saját jellememre hozzak egy ellentétes példát, csak megemlítettem, mint egy tőlem távol álló emberi tulajdonság, amit nem szeretek. Hogy egy példát említsek, volt egy munkatársam, aki az asztalomról véletlenül a hátizsákjával lesodorta a pohár kólámat, és ahelyett, hogy bocsánatot kért volna, és elkezdte volna feltörölni, inkább felháborodott, hogy ÉN miért raktam oda a kólát (saját asztalomra) számára egyértelmű volt, hogy én vagyok a hibás, és onnantól a padlószőnyegen éktelenkedő kólafoltra mindig úgy hivatkozik, hogy a "jógyerek műve". Kitalál mindenféle hülyeséget, hogy én az asztalom legeslegszélére kitoltam a poharat, ő meg csak a huzatjával, amit húzott maga után, leborította a poharat, meg stb, elképesztően undorító, és hazug a srác... Velem mindig bunkó is, lenéző, kötekedő. Persze, mondanom sem kell, mindig más barátnője van, és elég jól is néznek ki, mert a nők szeretik ha valaki "magabiztos", meg "határozott", ha "tudja mit akar" de hogy mögötte ki van, az már másodlagos.

Igazából nem azért tettem fel a kérdést, hogy panaszkodjak azon, hogy nehezen találok párkapcsolatot, mert annyira igazából nem bánt. Ha a nőknek tényleg az a fene nagy magabiztosság, meg komolyság kell, akkor én nem vagyok az ő emberük. Én csak egy sima kisember vagyok, aki az életnek inkább a mókázós részét fogja meg, de persze ez amúgy nem azt jelenti, hogy a sárga csekkeket petárdával szétrobbantom ahelyett, hogy befizetném, vagy a kocsimmal roncsderbizek a parkolóban, csak hát, első benyomásra biztos ezt hiszik rólam.

Igazából továbbra is azt nem értem, hogy miért szólogatnak be nekem? Miért sértegetnek? Attól még, hogy nem tetszik nekik a jellemem, miért kell szitkozódni? Saját példámból kiindulva, én nem kedvelem például azt az életvitelt, amit az utcán álló prostik képviselnek. Mégse megyek oda hozzájuk, hogy "te büdös k*rv@, menj a francba!" Egyszerűen csak elhatárolódom tőlük.

2017. máj. 20. 12:46
 22/32 anonim ***** válasza:
Ez a hátizsákos egy bunkó, ne is foglalkozz vele. A nőcskéi is biztos csak kívülről néznek ki jól, belülről meg konganak az ürességtől.
2017. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van, hogy te valamilyen vagy, és ezért beszólogatnak "az emberek".
2017. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hanem úgy, hogy vannak beszólogatós típusú emberek, akik beszólogatnak (de nem csak neked, hanem egy csomó más embernek is).
2017. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyszerűen meg kell tanulni nem foglalkozni velük. Leszaromtabletta. :)
2017. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
22%

Megmutatod milyen típusú nőcskéi vannak ennek? Biztos vagyok benne, hogy én nő létemre mindegyikre azt mondanám, hogy bányarém, vagy egy bdös qva, de lehet, hogy neked ezek tetszenek? Fogadjunk mind gyerektestű, van vagy 50 kg vasággyal és át lehet a lábuk között köpni mindegyiknek olyan gizda...

Mű szemöldök, műmell, műhaj, talált?

2017. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Legtöbbször ilyesmi lányokat hordoz magával, de volt már arra is példa, hogy egy kifejezetten szép, visszafogott, kedves lányt is beprédált. Ezek a fajta srácok, mint ő, igazából nagyon elő tudják magukat adni. Teszik a jófejet, kezdetben kedvesek is, de pont csak annyira, és annyi ideig, hogy meghülyítsék az ilyen lányokat. Onnantól meg, hogy el vannak varázsolva, mehet az alaptermészet bemutatása is. Aztán ha az nem tetszik a csajnak, mindegy is a bunkójának, mert addigra már "meg lett húzva". Ez papíron amúgy sokkal durvábban hangzik, de való életben tényleg nehéz megmondani ezekről az emberekről, ha kettesben vannak egy lánnyal, hogy tényleg milyenek is valójában. Jó színészek. Erre teszik fel az egész életüket, mert máshoz meg nem értenek. Én meg, a sután őszinte, és hóbortos gondolkodású fazon, nem lehetek valami csábító, de hát ez van. Pedig amúgy a kinézetemre sose panaszkodtak, sőt, de hát a kinézet az tényleg nem minden, főleg a nők szemében, akárki akármit is mond.
2017. máj. 20. 21:30
 28/32 anonim ***** válasza:
De ne velük foglalkozz, hanem azokkal a lányokkal, akik nem vevők ezekre a fazonokra.
2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy még ha elviekben nem is vevők a nők egy ilyen parasztokra, az csak elméletben működik. Élőben, gyakorlatban, simán el tudnak csábulni, mert legyen akármennyire is nagyképű az ilyen macsó, sok éves tapasztalata, és színészi tudása van arra, hogy jól eladja magát a naív nőnek. Kedvesség, humorosság, alkalmazkodó képesség az adott nőnél, taktikák kiismerése, stb. Sajnos nincs az emberek homlokára kifüggesztve, hogy "bunkó vagyok, csak pár menetre kellesz", pedig de jó lenne...
2017. máj. 20. 21:42
 30/32 anonim ***** válasza:
De ne az olyan lányokkal foglalkozz, akik pár hét után már hajlandóak ágyba bújni. Az ilyenektől menekülj. Vannak, akik többet várnak el saját maguktól is, nem csak a pasitól. Ezeket keresd.
2017. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!