Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki "gyerekes", azt...

Ha valaki "gyerekes", azt miért nehezményezik az emberek?

Figyelt kérdés
Én nem csinálok semmi rosszat, csak élvezem az életet. Például a kocsim tetejére néha felfekszek napozni, vagy lecsúszok a lépcső korlátján, buborékfújózok ha épp kezem ügyébe akad, szeretek hintázni a parkban, vagy akár irodai széken is, szeretem az üveggolyókat gyűjteni, stb. Távirányítós autóim is vannak, egész komoly kis modellautók amúgy, nem gyerekjátékok. Számítógépen is szoktam játszani. Igen, beismerem, elég gyerekes néha a gondolkodásmódom, pedig 28 éves vagyok, de az miért zavarja az embereket? Rengetegszer beszólnak nekem, hogy "nőlj már fel hülyegyerek!" meg látom hogy lenézőek, mondogatnak ilyeneket hogy "ebből se lesz már soha normális ember" stb. De miért utálnak emiatt? Mármint, én azzal hogy ilyen vagyok, igazából senkinek sem ártok. Max magamnak (szerintük csak persze), de az, még ha úgy is lenne, őket miért zavarná? Attól, hogy szeretek hülyéskedni, meg élvezem az élet apróságait, az őket miért bántja? Vagy attól én miért lennék kevesebb? A nők is simán lenéznek, és nem akarnak velem semmiféle kapcsolatot létesíteni, ha ilyennek látnak. Előttük emiatt vissza kell fognom magam. Pedig van munkahelyem, és egy szerény, de legalább saját lakásom is, úgyhogy még azt se mondhatják rólam, hogy életképtelen lennék, és másokon élősködök.

2017. máj. 19. 21:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a csajok hulla értéktelenek........... Nem értem miért fáj az neked, ha a paraszt mellett parasztok vannak. Paraszthoz paraszt való oszt' csókolom. Örülj neki, hogy kiderült melyik ilyen..

Az nem igaz, hogy minden csajt meg lehet vezetni... Engem pl. nem. Egy ember kinézete is rengeteget, de tényleg nagyon sokat elárul.

Tetovált-e, gyúrós-e, stb., stb.

Én ezekkel NEM!!!

Undor és hányinger.

2017. máj. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Mert hülye beszűkült,megszürkült emberek lettek sajnos.

Akkor én is gyerekes vagyok,mert gyerekként is szerettem festeni meg most is 30 évesen,nőként.Igaz most már pénzt is szerzek általa,de nem azért csinálom,ez csak ráadás.Akkor a legjobb,amikor semmi elvárást nem támasztok magammal szembe,csak úgy örömből alkotok,ellazultan ahogy gyerekkoromban festettem.Csak sajnos ezt nem mindig sikerül elérnem.Pedig ez örömet okoz.Inkább legyél ilyen,mint pl:drog vagy alkoholfüggő.Sajnos úgy látom ezek az emberek a 2-t egy kalap alá veszik.

Talán nőkre ez a gondolkodás jobban jellemző

2017. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!