Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember az, aki egy...

Rossz ember az, aki egy mentálisan beteg emberre haragszik?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 23:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%
Még valaki aki komolyan veszi a kérdezőt????
2017. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
20%

Elnézést a sok helyesírási hiba miatt, feszültségemben vétettem sokat. Erőteljesen paranoiás, és részben autista vagyok, mindig is én voltam az áldozat.

Tehát, elmondhatom, hogy gyanúsnak tűnik számomra a kérdező, mintha rosszban sántikálna, és valakit tönkre akarna tenni. (Esetlegesen: engem.)

Ugyanakkor, az eddigi észrevételeim alapján, más felhasználók is "ellenségnek" tűntek az évek során, vagyis nem jelenthetek ki semmi biztosat.

Az általam korábban említett "behelyettesítési elmélet" az alapján alakult ki, hogy régebben ismeretlen emberek fenyegettek, és feltűnt, hogy mintha a személyemet akarnák felvenni, és úgy tönkretenni. A legnagyobb őszinteséggel jelenthetem ki, hogy nem vagyok rossz lelkületű.

2017. máj. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne kiskoru?
2017. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
KI AKAR TÖNKRE TENNI TE GYAGYÁS?????????
2017. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%

# 22, 24 : LOL :D


24 írja a 22, hogy paranoiás.

2017. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
36%

Haragudhat e az oroszlánra az antilop akinek a kiskölykét vacsorára eszi a "macska"?


következő kérdés, ha a harag elkerülhetetlen vagyis természetes, akkor harag-e az igazából, vagy inkább egy teljesen "gépiesen" egyértelmű reakció amit valami kiváltott és millió más ember ugyanúgy reagálna

2017. máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Basszus nem értem miért nem lehet komolyan venni!? Tény: kiskorú vagyok, apám tönkretett, mentális beteg, én haragszok rá az életem miatt, amiért tönkre tett, holott bűntudatom van hogy haragszok egy beteg emberre. Tönkretett b@ssza meg, és fel sem fogja!
2017. máj. 22. 05:47
 28/34 anonim ***** válasza:
Miért pontoztak le? Az aggódásom miért zavar bárkit is?
2017. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

00:54

Bunkó vagy.

2017. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem is megkeserítette az életem pár hónapig egy pszichés beteg hölgy, aztán változtattam a hozzáállásomon. Nem tehet róla, hogy beteg, elég baja van szerencsétlennek. Te Apukád se akar bántani, ahogy írod mégcsak nem is tud róla.
2017. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!