Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szerelem lezülleszti az embert?

A szerelem lezülleszti az embert?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről? A barátság maga fölé emeli az embert mivel nem azt akarod ami neked jó hanem ami a barátodnak .Mig a szerelem egy önző érzés, a szerelem ösztönös ami arra buzdit hogy szerezd meg és dugd meg hogy legyen gyerek, de ha boldogságot is akarsz azt is önzően kivánod és féltékeny leszel mindenre és mindenkire mert a cél hogy veled legyen boldog a partnered. Ez mellett a barát az barát akárhogy nézzen ki vagy ha valami baj van sokkal könnyebben megoldhatjátok mert nem kell görcsösen ragaszkodni egy kapcsolathoz ami elviekben "többet ér mindennél"...

A szerelem lealacsonyit mindent megteszel azért hogy megszerezd azt a valakit akit alig ismersz vagy talán jól néz ki..



2017. máj. 26. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az élet legokádékabb, egyben legcsodálatosabb dolga.
2017. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem, amit leírtál, hanem beteges rajongás, van különbség a kettő között.
2017. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem pont nem erről szól, ez maximum valami birtoklási vágy, beteges rajongás, amit leírtál...

Normális emberek között a szerelem pláne arról szól hogy az a fontos, mi a másiknak a legjobb!

2017. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én akkor értem el a legnagyobb sikereimet a magánéletben és karrierben, mikor szerelmes voltam és imponálhattam a lánynak. Ilyenkor merítettem a legtöbb tapasztalatom és jártam a négy falon túlra. Nyilván ember válogatja, hogy mit hoz ki belőle a szerelem, de szerintem pont hogy ez képes felemelni egy embert, mert csak nagyon kevés dolog képes így ösztönözni egy ember akaraterejét.
2017. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat en nem ezt latom a "lanyok jonnek mennek de a baratok mindig megmaradnak" mantrak meg a valassal vegzodo hazassagok szama nem azt tukrozne hogy az emberek a pillanatnyi dugason tul latnanak

A magna cum laude koszonet cimu slagere is errol a szegyenletessegrol szol persze proli buszkeseggel..

2017. máj. 26. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-el értek egyet! Persze csak úgy működik, ha mindkét fél kölcsönösen érez. A kérdező gondolom nem lelt még ilyet.
2017. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet,mert te egy erősen pi-nahiányban szenvedő kanos ugróegér szemszögéből írtál jellemzést a szerelemről és a testi vágyról.

egy felnőtt férfi viszont nem vergődik érte,mert bármikor talál magának pun-cit ha akar.

szóval a kérdésedhez tökéletesen illik ez a vicc-

egy fiatal bika legelészik az apjával a domboldalon.

meglátnak egy csoport tehenet a völgyben.

-édesapám fussunk le gyorsan és dugjunk meg egyet.

-nyugalom fiam.

-lesétálunk és megdugjuk egymás után az összeset.

2017. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a szerelmed.


Ha mindíg pedàlozni kell neki, hogy meg ne lépjen akkor gajjravàgod a barátságaidat


Ha gyönyörködtök egymás múltjában/jelenében akkor az áldás


Ha meg ő majmol téged akkor az megint szívás

2017. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!