Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van ilyen helyzetben?...

Más is van ilyen helyzetben? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
24 éves fiatalember vagyok, azonban az életemet szinte egészében befolyásolja a nyugtató (Frontin, Xanax). Azt nem írom le, hogy hogyan indult ez az egész, mert több évet foglal magába, így hosszú lenne a történet, de köze van a szorongáshoz, pánikoláshoz, generalizált szorongáshoz. Mára eljutottam odáig, hogy függő vagyok. Rákattantam ezekre a szerekre, olyan, amikor beveszem őket, mintha szexelnék, mintha a csúcson lennék. Próbáltam abbahagyni a szedést, de rosszabbul lettem, mint előtte voltam, azt hittem, hogy meghalok. Vágyom rájuk, kívánom őket, arra azonban mindig figyelek, hogy alkohollal ne keverjem. Azt sem írom le, hogy hogyan jutok hozzá ezekhez a gyógyszerekhez, mert nem szeretnék ötleteket adni, de nem feketén, csak éppen a rendszert kerülöm meg egy kissé. Röviden ennyi a lényeg, lehetne még ecsetelgetni, hogy mit jelent számomra ez az egész, hogyan gondolok rájuk (a gyógyszerekre), de nem kell ezt túlrugózni. Volt olyan barátnőm is, aki szintén rákattant az ilyen dolgokra, sok hülyeséget csináltunk közösen, de nem szeretném azt, hogy a következő barátnőm is ilyen legyen, főleg azt nem, hogy miattam. Ha valaki kíváncsi, kérdezni akar, segítséget akar nyújtani, annak válaszolok privátban.

2017. máj. 31. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a kerdes alapbol szanalmas, akkor ne valaszolj ra. Senki nem kotelezett ra. Szoval akkor menjel olyan kerdesek ala, akik utaljak a cuccot. Egyebkent igenis van eletem. Programozonak tanulok. Es mar parom is van. Szoval megnyugodhatsz, a szemet csak te vagy itt, ugyhogy shift+delete please
2017. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előbb akarj meggyógyulni utána tedd fel a kérdésed. Sajnáltatni hiába sajnáltatod magad.
2017. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazabol jelenleg nincs kiut. Te nem akarsz leszokni. Ahogy en sem. Amig nem akarunk, nem fogunk. De ne aggodj, ez nem baj. Azt fogjak neked mondani, hogy majd leszoksz, ha elvesztesz mindent miatta. De ez nem igy van. En sose szoknek le rola, a kisertes mindig erosebb. Sokszor en is azt hittem, hogy mar nincs remeny. De volt. A remeny az , hogy meg valaha is bevehetem a kovetkezot. A jovo pedig az, hogy eletem vegeig szedni fogom. Igenis mindig volt remeny, es megtettem barmit. Nem azert az adagert tettem meg mindent, hogy bevegyem. Hanem azert, hogy hosszutavon megalapozzam a szedest. Ez fuggoseg. Az elet nelkule nem jo. Egyel tobb szuksegletunk van nekunk, mint a tobbi embernek. De ez nem gond. Ez nem egy film, ez az elet! Itt lehet jo a tortenet vege, elhetsz, es lehet boldog a vegen a drogos karakter! Ezt magam peldajabol tanultam meg. A szuleim miatt erzelmileg tul hamar fel kellett nonom de megtettem. Ez van, de oruljunk, mostmar nem valtoztatnek a multon, mert akkor most mas lenne a jelen. Es a jelen jo nekem. A jovo is az lesz a gyogyszer mellett
2017. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!