Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félre nevel minket a világ...

Félre nevel minket a világ vagy tényleg nem tudunk igazán törődni a Földdel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos a 2. Senki sem törődik manapság semmivel csak a hülye iphone telefonnal. Véleményem szerint már unom azokat akik le sem teszik. Énis szoktam mindig nyomni de attól nem leszek bunkó másokkal.
2017. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez az emberek személyiségétől függ,én igen foglalkoznék a Földdel de még csak gyerek vagyok,igazából sztem a világ is el van tévedve és egy teljesen más úton jár... de ez csak az én véleményem és nem akartam ezzel senkit megbántani
2017. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy "nem törődni" kényelmesebb.
2017. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Jól gondolod mert ténleg nem törődünk a földel. Csak feléljük az erőforrásokat az éghajlatti változásokra is magasról teszünk, senki nem figyel arra hogy a föld már nem bír el minket nagyon pazarló életmódot folytat az emberiség. Ennek elöbb utobb sz...ar lessz a vége.
2017. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

tudni tudunk, csak nem tesszük, mert aki tehetné és meg vannak az eszközei/lehetőségei az nem lát benne elég nyereséget.


az meg, hogy te otthon szétválogatod a szemetet.. nos kb semmit nem ér, mert ugyanott fogják elásni vagy elégetni.

2017. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Előzővel egyet értek. Itt a kormányoknak, a nagyon befolyásos embereknek kell változtatni. Mi hiába teszünk akármit. Meg az embereket törvények nélkül nem fogod rá venni változtatásra.


Amúgy ha szelektíven gyűjtöd, azaz olyan kukákba teszed akkor nem fogják elégetni. Azokat általában begyűjtik, bálázzák, válogatják, eladják. A többi lakossági hulladékot meg nálunk leginkább rekultiválják. A probléma nem a sok szeméttel van, azt meglehetne oldani hogy akár a szemét 90-95%-át újrahasznosítsuk. A probléma az üvegházhatású gázokkal és a fogyasztói társadalommal van.


Egyébként ne aggódj kérdező! Ahogy fogynak majd el a nem megújuló energiaforrások, és kénytelenek leszünk átállni zöld energiára, nagyon gyorsan elfog terjedni, és ugyan olyan jó lesz mint a régi, csak tisztább. De amég a könnyű pénz nem abban van, addig nem fog történni semmi, csak kissebb változások, de nagyobb változást el lehet felejteni.

2017. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitalálom, Trump és Párizs?
2017. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!