Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csodalkoznak az emberek,...

Miert csodalkoznak az emberek, hogy undok vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy 5-6 ember akinek soha semmi nem jo. 2 lakotarsam folyton kerdezgeti, ha 1-2 napot nem vagyok fenn, hogy hol voltal. Amire mar annyit mondok, hogy dolgom volt. Soha semmit nem mondanak el nekem, en miert kellene.

Evfolyamtarsaim kozul 2-3 szinten olyan, hogy mindenbe belekot, megkerdezik, hogy mennyit tanultal,ha jobban haladtam az anyaggal, akkor azt mondjak, hogy streber. Mar mar csak annyit mondok nekik, hogy elkezdtem, de meg nem fejeztem be.

Illetve penteken volt valami ballagas az egyetemen, es en csutortok delutan egy teljesen mas varosba kellett menjek az orvoshoz. Mikor mondtam nekik, hogy nem hiszem, hogy tudok menni a ballagasra, elkezdtek nekem okoskodni,hogy de miutan hazaersz edte 8kor tudnal visszajonni a busszal meg 9kor a vonattal.

Most oszinten delutan 1 varosban vagyok, hazajovok lehet este 6-7kor es mas mondana meg nekem, hogy mikor menjek vissza?

Ezek normalis dolgok?


2017. jún. 14. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"Vagy 5-6 ember akinek soha semmi nem jo. 2 lakotarsam folyton kerdezgeti, ha 1-2 napot nem vagyok fenn, hogy hol voltal"


Hol nem voltál fenn?

2017. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alberletben
2017. jún. 14. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért, undok vagy?
2017. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!