Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zuhanásba bele lehet halni?

Zuhanásba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem, szerintetek?

2017. jún. 27. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bele,mivel elpattannak az erek az agyadban.
2017. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívrohamot lehet kapni attól, ha valakire ráijesztenek, tehát elképzelhető, ha például valakit, aki fél a magasságtól elviszel kötélugrani és rákényszeríted, hogy ugorjon, akkor annyira rettegni fog a dologtól, hogy megáll a szíve zuhanás közben. Nyilván a gumikötél megfogja, tehát nem fog becsapódni, nem ebbe hal bele, de a félelembe belehalhat.
2017. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én szerintem legfeljebb a gyenge szivvel rendelkező emberek halhatnak bele a zuhanásba. Egy egézseges ember semmiféle képpen sem
2017. jún. 27. 20:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy egészséges ember is meghalhat zuhanás közben, mert amit akkor érez, az eleve nem egy megszokott, egészséges dolog.
2017. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha elég magasról ugrassz (kilóméterek), akkor egy irányíthatatlan, egyre gyorsuló pörgésbe kezdhet a tested. Ez a pörgés egy idő után olyan erőkkel hat az agyra, hogy az ember meghal. Rengeteg pilóta halt meg így, mert a régebbi katapultüléseken nem volt stabilizáló ernyő. Szóval meg lehet halni a zuhanástól
2017. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, amíg zuhansz, meghalhatsz a sokktól, épp most olvastam az egyik IPM magazinban, sokan, akik magasról zuhannak, már az előtt meghalhatnak, hogy földet érnek. 9/11-nél találtak állítólag ilyen testeket, gondolom, úgy jöttek rá utólag, hogy maga az esés nem volt halálos (gondolom, nem arról volt szó, aki a 20.-ról zuhant ki).
2017. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En nem tudom, hogy hol boncolnak embereket, mllyik varos, melyik orszag egeszsegugye szan ra szazezreket vagy ezreket forintban vagy dollarban, hogy megallapitsa, hogy egy nyolcvanadik emeletrol kugrott ember hogyan halt meg, szetcsapodva, vagy szivmegallasban.

Amugy meg nem mindegy? Abban a pillanatban, ahogy elhagyta a parkanyt onkent vagy kenyszerbol, akkor mar halott. Megszakad az ember szive, aki hallja a hirt, de azon az eleten mar nem segit. Mint ahogyan a szemtanuk sem tudtak, akik lattak, hogy a 60-70-80. emeletrol lezuhan egy test. Ferfi, no, fiatal vagy idosebb, mindegy volt. A lanyunk, a ferjunk, a felesegunk, a fiunk is lehetett volna mar es sokaknak ott is volt.

Iszonyatos dontes volt nekik akkor, kerlek ne hozzatok ezt vissza, gondolatban sem.

Eltemettuk oket, nyugodjanak bekeben!

2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!