Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztaltátok-e orvosnál,...

Tapasztaltátok-e orvosnál, hogy néha kicsit rájátszanak a dolgokra? Ha igen szerintetek miért teszik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy túlságosan játsszák a hozzáértőt,és nem csak egy korrekt módon válaszolnak a kérdésekre vagy adnak magyarázatot,hanem fontoskodva teszik ezt.Néha némelyek úgy tesznek mintha nem is tudnák miről van szó,mintha nem emlékeznének az esetre.Azután kitűnik,hogy mégis képben vannak és világosan tudják miről van szó,sőt utalásokat tesznek a korábbi kezelésekre is,apróságokra is visszaemlékeznek,amire nem emlékeznének ha nem lennének képben.Nem értem ezt a viselkedésmódot.

2017. jún. 30. 14:58
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Férfiaktól telik ki, hogy ilyen szarkasztikusan válaszoljanak. Veled offolom a témát.
2017. jún. 30. 15:20
 12/41 A kérdező kommentje:
10-es válszoló: ha-ha :-) egy szőke nő ezt meg sem tudja ítélni ;-)
2017. jún. 30. 15:22
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

Akkor te még nem beszéltél elég nővel, szánalmas, hogy különbséget teszel ebből a szempontból a nemek között.

Gondolom az orvosoknál is a doktor urakkal és nem a doktornőkkel van a bajod.

2017. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%
F-sza egy ilyen kérdés kapcsán is előkerült a feminácizás..
2017. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
A te első nhozzászólásod is az, speciel doktornőről van szó.
2017. jún. 30. 15:24
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem tapasztaltam. Az 1. válaszoló nem kioktatott, hanem adott egy választ. Akkor is az a válasz, ha nem fér bele az elvakult és beszűkült világképedbe.

Az orvosoknak nincs ideje arra, hogy rájátsszanak a dolgokra. Az, hogy elmondják a betegség okát vagy kezelését, az mióta számít fontoskodásnak? Mégis hogy kéne előadniuk a dolgot? Te nem vagy egészségügyi szakember, fogalmuk sincs a munkádról és arról, hogy mennyire vagy képben. Valahogy el kell mondaniuk, hogy megérts a dolgokat.

Az meg természetes, hogy nem tudják kapásból rád nézve, hogy mivel kezeltek. Amikor voltam szakorvosnál, mindig 1-2 percig át kellett nézniük az eddigi kezelésem papírját, hogy képben legyenek. Tudod, ezek pont ezért is lettek kitalálva. Nem fogják megjegyezni az orvosok több 100 beteg folyamatban lévő kezelését, mert ez egyszerűen lehetetlen. Kell egy támpont, amitől beindul az emlékezetük. (Ugyanez van a vizsgázóknál is. Pl. kihúz valaki egy tételt, de meg sem tud mukkanni. A tanár elmond egy kulcsszót és dalol a felelő, mint a kismadár.)

Annak meg mi köze a kérdéshez, hogy a válaszolók férfiak vagy nők? A tények ettől teljesen függetlenek. És láthatóan a tények azt mondják, hogy egy besavanyodott és felesleges problémázó ember vagy. Csak sajnálni tudlak.

2017. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már meg a százalékot, én csak a 3. választ írtam.
2017. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
lassan elférne egy chat szoba itt is
2017. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

66%


"Férfi létemre utálok mindenkit. Férfit, nőt, gyereket, fiatalt, öreget, mindenkit." :D Lol.

2017. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
19. Nem értem miért írtad ezt nekem, én nem utálom egyik nemet se.
2017. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!