Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi túlsúlyos ember?

Miért van ennyi túlsúlyos ember?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 09:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Azért azt nem hiszem, hogy ha a napi kalóriaszükségletemet csak szalonnából fedezem, az ugyanaz lenne, mintha lecserélném csirkére.
2017. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30 nem szeretném részletesen leírni mert elég hosszú, de mondok pár kulcsmondatot. Itthon sütöm a kenyerem, a húst kizárólag termelői húsboltban veszem, és a tojást is így, csak vizet iszok, felesleges cukros löttyöket nem, ja és a zab is például filléres. Jó nem szoktam marha bélszínt enni meg ilyenek de attól még egészségesen és viszonylag változatosan eszem, és 14% testzsír mellé szépen jön az izom is.
2017. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
31 egészség szempontjából nem ugyanaz, de hízás 3s fogyás szempontjából ugyanaz, volt hogy 200g zsírt ettem és volt hogy 50g-ot és szálkásodtam mert kalóriadeficitben voltam, mivel a kalória ugyanannyira lett kiegészítve
2017. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

*és


De csak próbáljátok ki, én egy jó ideje ezt tesztelem és egyszerűen így működik a szervezet.


De még egyszer mondom hogy szinte csak egészség szempontjából nem mindegy miből visszük be.

2017. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
31: szerintem a szalonna már drágább, mint a csirke :)
2017. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!