Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tudnátok hűségesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok hűségesek maradni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt rosszindulatú daganat miatt többek között kismedencei sugárkezelést is kaptam. Sajnos, arra senki nem készített fel, hogy ennek mik lesznek a következményei.

A petefészkeim elpusztultak, a méhem összeégett, de a legrosszabb az, hogy a hüvelyem is megégett, megrövidült, mindössze 4 cm! maradt belőle, a többi teljesen össze van hegesedve, tapadva. A férjemmel előtte nagyon jó szexuális életünk volt. De azóta megváltozott minden. Ő türelmes egyébként és próbálkozunk is, de már sose lesz olyan, mint régen. Se neki, se nekem. Van 2 gyönyörű gyerekünk. Több orvosnál voltam, de nem tudnak rajtam segíteni. Azt mondják, örüljek, hogy ennyivel megúsztam. Igen, örülök is, hogy még a családommal lehetek, de aggódom a párkapcsolatom miatt. Vajon meddig fogja elviselni a férjem, hogy használhatatlan vagyok??? Tudom, vannak más módok is egy férfi kielégítésére, de azért az mégsem ugyanaz...



2016. aug. 3. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos" nem vagyok férfi de fordított helyzetben én úgy érzem kitartanék a férjem mellett, akkor is ha soha többé nem lenne csak orális szex. Persze ezt csak az tudja igazán aki benne van. De azért az jó, hogy már gyereketek is van, mert ugye most már nem lehetne.
2016. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem ismerjük a férjedet, az is lehet, hogy élete végéig hűséges marad, meg az is, hogy már megcsalt.

Esetleg (ez csak egy ötlet, nem muszáj megfogadni, és nem kell károgni azoknak a válaszolóknak, akiknek nem tetszik) megengedhetnéd neki, hogy mással csinálja. Persze, lehet, hogy ettől ott is hagy a másik nőért, de az is előfordulhat - és ezt tartom valószínűbbnek -, hogy nem kesz frusztrált a szexhiány miatt, de ugyanúgy melletted marad.

2016. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bennem is megfordult, hogy megengedném neki, hogy mással legyen, de én ezt nem tudnám lelkileg elviselni!

Egyébként van némi szexuális életünk azzal a 4 centivel, de ugye nem olyan, mintha meglenne a teljes hossz:)

2016. aug. 3. 12:47
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
ANÁL
2016. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az se jöhet szóba, mert a sugárkezelés miatt a beleim is megsérültek...
2016. aug. 3. 12:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet elég az a 4 cm? Kérdezted már tőle?
2016. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem elég... Mi az? Semmi.
2016. aug. 3. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Ha én volnék a férjed, nem hiszem, hogy kibírnám és beszélgetést kezdeményeznék arról, hogy félrejárhassak, de mindenképp kitartanék melletted.

Ha ezt elfogadnád, nem lenne baj.

2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 aperitif ***** válasza:
100%
Plasztikai sebésznél is voltál már? Lehet, hogy tudna segíteni.
2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egy nagyon plasztikai sebeszhez kell elmenni. Persze, ott mar a konzultacionak is borsos ara van. Viszont orvosilag kizart hogy ne tudnak rekonstrualni a huvelyedet abban a vilagban, ahol peniszeket formalnak emberekre a "semmibol" nemvalto mutet kereteben. Tehat ezt ne hagyd annyiban csak a jo orvosig sajnos sokaig kell kajtatni.
2016. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!