Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyam trehany? (! )

Anyam trehany? (! )

Figyelt kérdés

Mit tehetnek? Anyam szornyen trehany. Vilag eleteben ilyen volt, csak most, hogy ,,felnottem,, egyre jobban idegesit es ez miatt utalok mar itthon. Allanadoan osszeveszunk, probaltam mar 1000-szer megbeszelni vele es SEMMI! Mintha a falnak mondanam es nem is zavarja a kupi.


A hutobe a zoldseget /gyumolcsot csak bebass*a, semmi tanyer vagy talca ala. Ott enged levet vagy peneszedik meg aztan folyik szet. A kukaba ha kiszakad a zsak, belefolyik az aljaba mitcsinal? Kicserelni a zsakot es ENNYI!


Az osszes haztartasigepunk rohad, a suto undorito, ezeket meg kiskoromban vettuk, azt se tudtam mi az a takaritas, es azota csak a hutot engedte le, egy kezemen megtudom szamolni hanyszor. Lerakja a ragojat a pultra, aztan veletnen rarakja a poharat, raszarad nem birja leszedni es visszarakja a helyere! A mosogepunk gumijan folyamatosan all a penesz. A wc-t osszeganezza es ugyhagyja! Nekem utana takaritani! MINDENT! Neki annyibol all a takaritas, hogy elmosogat, felsoproget es felmos! De ha bejovok kinti cipovel a hazba es fel napos musort tart nekem! Lusta mint a diszno! A mosdo es tukor allandoan fogkremes. Nincs semmi takaritoszerunk! Egy vizkooldo, egy ablaktisztito, es floraszept es ennyi!! De ha kerek tole penzt hogy vegyek pl egy domestost, lekiabal, hogy neki ilyen felesleges dolgokra nincs penze. Azokat a helysegeket amiket en is hasznalok rendszeresen talaritom, nemhogy naponta, 2 orankent van mit csinalni! A sajat szobajarol ne is beszelejunk, azzal n is foglalkozok . Es suli mellett dolgozom, minden szabadidom elmegy takaritasra! O du 3-tol itthon van mindennap, es hetvegen is. Nagyon belefaradtam.. egy kanal nemtudok elovenni anelkul hogy elotte elne kene mosnom.. a hanyinger kerulget minndennap. Nem szoktam soha fozni mert nincs gusztusom a konyhahoz. Minden almom hogy elkoltozzek itthonrol de sajnos nem keresek annyit a diakmeloval hogy eltartsam magam. Pedig eletem legszebb napja lenne! Bocsanat a helyesirasi hibakert, es hogy gyulolkodonek tunik a szoveg, de nem bir mar elegem van.



2017. júl. 20. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnezest a szovegert, nagyon gazul irtam! Csak felidegesedtem. Most is a tuzhelyet takaritottam es mondom nem hiszem el, hogy NEKEM EZT KELL CSINALNI ANYAM UTAN MINDEN EGYES NAP! Normalis ember nem takarit ennyit. Raadasul ha megcsinaltam valamit, tojik ra, nem vigyaz ra. Pedig csinalnam en akkor, csak legalabb vigyazna ra, es mar nem kene ennyit szenvednem. Es nem erti meg. Nem fogja fol. Vagy csak nem erdekli az egesz, a hlye majd megcsinalja...
2017. júl. 20. 13:17
 2/9 anonim ***** válasza:
koltozz el, vagy segits a munkaba neki te is.
2017. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az baj , van egy kinti kutyam, akit nagyon szeretek. Ha elkoltoznek, meghalna. Ha nem alszok itthon, szoktam szolni anyanak, hogy adjon neki inni enni. Es van, hogy csontszaraz a talja mire haza erek. Belehalnek, ha azert halna szomjan, mert en itthon hagytam. Mashoz nem tudjuk adni, az idegenkre morog.
2017. júl. 20. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyád egy katasztrófa lehet,a leírtak alapján.

De azért nem kellene megvárni míg penészes lesz valami,vagy megrohad.Te is kidobhatod,ha látod,hogy pár napon belül nem lett felhasználva.

A mosógép gumiját le tudod törölni hetente te is,pl.


Sajnos,amíg vele laksz el kell viselned ,mert nem úgy néz ki a dolog,mintha bármin is óhajtana változtatni.

Apukáddal mi a helyzet?Veletek él?Ő hogy vélekedik róla?

2017. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kidobom , ha latom rohadni, amint eszre veszem. Csak van, hogy napokig nem nezek be a hutobe, mert veszek keszetelt...

A mosogepet (en) minden hasznalat elott kitakaritom. Azt mar elertem , hogy en ruhamait ne mossa ki, ugyis o a sajatjat osszemossa torolkozovel, konyharuhaval... lejarat utana pedig becsukja.. igy mindig peneszedik gyorsan. Naponta mos. En nem, mivel nem hasznalok el annyi ruhat, eleg egy heten egyszer.


Apukam nem velunk el, mar evek ota nem beszeltem vele.

2017. júl. 20. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csodálom h lelepett apukád. Nincs mas megoldás. Neked kell meg csinálni ha anyukád ennyire egy trehány disznó. Ot nem zavarja. Tojik ra es nem becsüli a mas munkákat sem.

Magara is ilyen igénytelen? Valami oka ennek általában van. Probaltatatok errol beszélni? Vita nélkül...

2017. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy mikor lesz olyan 1-2 hét, hogy te hamarabb leszel otthon mint ő. Amikor mindketten otthon vagytok, akkorra hívd meg az A.N.T.SZ.-t és kérj tőlük papírt ami igazolja hogy ilyen körülmények között éltek. Aztán a rá következő 1-2 héten belül zárd ki otthonról és ha esetleg ő hívná ki a rendőrséget, akkor mutasd fel a papírt és fenyegesd hogy elviteted pszichiátriára.

Nem tudom hogy az értékrendedbe ez mennyire passzol, de ez a legjobb amit tudok javasolni.

2017. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jezus azt nem ugy elunk mint a ciganyok! Semmi kupi nincs a hazba(miattam). Csak ot nem erdekli, ha epp valami uszik a sza*ba,es miatta eleg sok ilyen van, en meg azonnal pattanok , hogy megcsinaljam, mert halalra idegesit. Es ez miatt takaritok folyamatosan. Ha ol fogat mos, osszefogkremez mindent, tukrot, mosdot...

Ha foz, lezsiros mindent, ugyhagyja, en meg azonnal takaritom.

Ha felbont egy zacsko fuszer csak visszavagja a dobozba es szetszorja , ugyhagyja..

es en ezeket nap mint nap ,,ellenorzom,, es amint meglatok valamit, aminek nemnugy kene lennie, takaritom ossze. Ot meg azt se erdeklni ha tisztasag van, de az se ha gane. De azert egyaltalan nem ugy elkepzelni a hazunkat, mintegy 16 tagu ciganyputrit.

2017. júl. 22. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg hagyj fel egy ideig a takarítással, hogy legyen elég indokuk ilyen papírt kiállítani. Bármennyire is ellenzed a takarítás nélkülözését, ha a cél fontosabb mint az eszköz számodra akkor tegyél így és nézz utána mindegyik említett hatóságnál a helyzettel kapcsolatos jogviszonyról, mielőtt bele kezdenél. Ehhez kérhetsz megfelelő emberektől segítséget is.

A pszichiátria viszonylag szar hely mindenhol bizonyos mértékben, van ahol rosszabb, hasonlóan a lepusztult kórházakhoz. Célszerű az oda bevitt illetőt legalább hetente látogatni, de te lehet hogy még így is könnyebben megúszod, mint hogy tovább el kelljen viselned.

2017. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!