Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja anyám ezt?

Miért csinálja anyám ezt?

Figyelt kérdés
15/F vagyok mindig baszogat, hogy had nyomja ki a pattanásokat de én nem szoktam engedni néha néha megengedem elkezdi kinyomkodni ha szolok kb 10-szer hogy fáj akkor fogja feláll és elkezdi, hogy nekem akart jót és hogy nem hagyom sohase és hogy ne kérjek semmit és ez tart utánna egy óráig majd ismét normalis lesz mitől van ez hogy ilyenkot behisztizik?

2017. júl. 20. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég hisztis egy anyád van. Nekem is mindig elkezdi mondani, hogy hadd nyomja már ki a pattanásaimat, de nem engedem neki, mert úgy belenyomja a körmét az arcomba, hogy egy hét múlva is látszik a heg...De nem sértődik meg rajta.
2017. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nincs is udnoritobb annal amikor a sracok arca tele van undorito feher pattanasokkal... ha nem szereted hogy anyad nyomdok, nyomd ki magadnak, vagy menj el kozmetikushoz... de azert ne legyel mar apolatlan!
2017. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is folyton jött utánam e miatt, bár ő nem sértődött meg és köröm nélkül is meg tudta csinálni, hogy megkarmoljon. Szerintem mond meg neki, hogy ezen nem kéne megsértődni, de értékeled a szándékát. A másodiknak pedig annyiban igaza van, hogy ha nem hagyod neki attól még kezdeni kéne vele valamit.
2017. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldás: kozmetikus
2017. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!