Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bocsánat előre a sokak által...

Bocsánat előre a sokak által majd durvának ítélt kérdésért! Mit gondoltok, miért siratják ennyien most a linkin park énekesét? Mitől olyan nagyszerű ember ő?

Figyelt kérdés
Egy csomó sokkal értékesebb és jobb ember van és halt már meg a világban, mégsem siratják őket százezrek.

2017. júl. 21. 23:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én a gyerekkorom és a tinikorom siratom vele.

Annyira rám tört az az érzés, hogy felnőttem.

Olyan emberek, akiket 12 évesen, ezelőtt 15 évvel hallgattam, most már elmúltak 40 évesek és ráadásul az egyik kedvencem most öngyilkos is lett.


Elszomorít az, hogy egy ilyen nagyszerű zenész és énekes élete így ér véget.. Senki nem volt, aki segített volna rajta? Vagy megpróbálták csak nem sikerült? Ezen jár az agyam. Sajnálom, hogy egy ilyen tehetséges ember nem talált kiutat és kapaszkodót a szenvedésből. De meg tudom érteni, én is küzdök depresszióval, nehéz ebből kilábalni. Pedig nekem fele olyan nehéz dolgokon sem kellett keresztül mennem mint Chester Benningtonnak! Sajnálom őt,hogy ilyen élet jutott neki, de mindezek ellenére ő egy nagyszerű ember, és egy igazi ezredfordulós ideál volt a korosztályom számára, olyan mint anno Freddie Mercury.


Engem nagyon padlóra küldött Chester halálhíre.

2017. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bonyolult dolog ez. Én is elmorzsoltam érte egy könnycseppet, noha sohasem láttam élőben őt. Valószínű azért van, mert tudod hogy szeretted a zenéjét, szeretted amit csinál, és most már nem csinálhatja azt többé. Lezárul egy korszak, olyan mintha egy kis rész meghalna az emberből. Nehéz ezt értelmesen kifejezni, ez amolyan lelki dolog, kötődés, jelen esetben pedig a körülmények is sokat nyomnak a latba, 41 éves, öngyilkos lett, 6 gyerekkel, sikeres zenekar frontembereként, ráadásul elég rögös életúttal. Nyilván ha 93 évesen, nyugdíjba vonulás után 20 évvel, végelgyengülésben, felnőtt gyerekeket hátrahagyva hal meg fele ennyire sem gyászolna a világ.
2017. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 deadloganwalking2016 válasza:

Én igenis emgsirattam... A gyerekkorom bálványa a példaképem veszett el. Valamint nagyon sok nehéz időszakom volt (van...), amin a hangja, a zenéje segített át és így olyan számomra mintha egy lelkitársat, barátot vesztettem volna el annak ellenére hogy nem ismertem.

És (kicsit önzőség talán) nem tudtam elmenni egy knocertre sem... Az egész együttest szeretem de a kedvencem Chester volt... Őt akartam hallani élőben és ezzel egy álmom foszlott szerte. Megörültem mikor megtudtam hogy jönnek a Voltra. Oda sajnos nem tudtam elmenni de biztos voltam benne hogy vissza fognak jönni Mo-ra... Hát... nem :(

2017. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is imádom a Linkin Parkot, de nem sírtam, nem is törtem le, elvégre nem ismertem Chestert. Nem fogok megsiratni egy híres embert akit nem ismerek úgy, ahogy egy családtagomat siratnám.
2018. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!