Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bocsánat előre a sokak által...

Bocsánat előre a sokak által majd durvának ítélt kérdésért! Mit gondoltok, miért siratják ennyien most a linkin park énekesét? Mitől olyan nagyszerű ember ő?

Figyelt kérdés
Egy csomó sokkal értékesebb és jobb ember van és halt már meg a világban, mégsem siratják őket százezrek.

2017. júl. 21. 23:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Na ez az, ezzel egyetértek, hogy az ismertség miatt. De az akkor is fura, hogy azért vannak emberek, akik sokkal nagyobb dolgokat vittek véghez, és mégsem lettek ennyire ismertek. Miért?
2017. júl. 22. 00:10
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál valami példát...
2017. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A kerék feltalálója valószínűleg többet tett azért, hogy kényelmesebb és praktikusabb legyen az életem és az antibiotikum atyja lehet, hogy akár az életemet is megmentette, de mégsem emlékszem meg róluk, nem gyászolom meg őket a haláluk évfordulóján, mert érzelmek nem fűznek hozzájuk. A legnehezebb éjszakákon, mélypontokon pedig átsegített a zene. És mikor az ember látja, hogy van valaki, akinek hírneve, elismertsége, a gyerekkori álmát követi, népes családja, milliónyi rajongója, vagyona van és mégis önkezével vet véget az életének, valahogy megbolygatja egy picit a hitet és a hajtóerőt az életedben és rádtelepedik némi nihilizmus, hogy nincs semminek sem értelme a Föld kerekén. Itt van egy ember, aki sokat elért, az álmai útját járta és mégis boldogtalan volt, ilyenkor jó messze kerül az ember a hangzatos, kecsegtető életbölcsességektől, amit nap, mint nap hall, inspiráció helyett modt felfordul a gyomrod. Hát mégsem igaz, hogy küzdve küzdesz, bízva bízol és akkor minden egyenesbe jön? Számomra e felmerülő kérdések miatt olyan borzongató egy idol halála, pedig nem hallgattam soha Linkin Parkot.
2017. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A rajongói gyászolják.

Mélyen érintő szövegei voltak, sokan azonosulni tudtak vele, ezért szerették.

2017. júl. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%

"ugyanis ha megnézed, nem a 40/50-es korosztály van kibukva."


A Linkin Park énekese 40-es volt, szóval pont hogy nem a mostani tinik kategóriája, hanem a 35-50 korosztályé, akiket közel 20 évig végigkísértek, és nem totyogós babaként kezdték el hallgatni őket.


"Egy csomó sokkal értékesebb és jobb ember van és halt már meg a világban, mégsem siratják őket százezrek."

Nos, talán mert nem ismerik 1őket milliók. A jobb és értékesebb pedig relatív.

2017. júl. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

35-50???


50-ről nem tudok, bár az ötvenes rokonaim, kollégáim nem tudják, ki volt. A 35 helyett meg inkább 25.

2017. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekel, 20 évvel ezelőtt volt menő banda, akkor is csak rétegzenét játszottak.
2017. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 kikkina88 válasza:
100%
Engem konkretan azert razott meg mert tinikorom etalonja volt Chester.linkin parkkal keltem azzal fekudtem.ha boldog voltam azert,ha szomoru akk azert hallgattam oket.sokszor most is hallgatom pedig mar 29 vagyok.imadtam a hangjat.nem gyaszolom de azert vmi furcsa erzes keritett hatalmaba mikor olvastam a hirt.nekem ezaltal megszunt a linkin park...ilyen egyszeru...
2017. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érint. Abból a szempontból viszont igen, amit a 13-as is írt. Nem is annyira a halál ténye, mint az öngyilkosság ami azt juttatja eszünkbe, hogy valami nagyon nincs rendben a világban.
2017. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi meglepő, ha a rajongók megsiratják, rajongásuk "tárgyának" halálát.
2017. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!