Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak állandóan a fiúk?

Miért bámulnak állandóan a fiúk?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok... voltunk nyaralni és mindig bámultak a velem egyidős fiuk

Persze érthető hogy ebben a korban a szép lányokat bámulják de itt az az érdekes hogy én nem vagyok szép és mégis

Vékony vagyok (50kg, 165cm) , semmi fenekem nincs... az arcom se szép (szerintem legalábbis... mondjuk az ismerőseim szépnek tartanak de én utálom magam úgy ahogy vagyok ) és ezért csodálkozom hogy miért jó ha megyek az utcán és kb tátott szájjal néznek?

De meg Magyarországon is.. pedig itt a velem egyidős fiúk bunkók és ... Ok is mindig néznek

Vagy csak azért néznek mert borzasztóan nézek ki?



2017. aug. 2. 00:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Akkor küldj egy képet, megmondom az vagy-e ;)

2017. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy miért! Mi mégis honnan tudnánk?
2017. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanmár... Minden 15 év körüli csajt megbámulnak a hozzád hasonló korúak, ha már kicsit lengésben van öltözve, szoknya van rajta, mélyebb kivágású ruha vagy bikini.

Ne legyél már ilyen naiv.....

Ha télen nagykabátban is megbámulnak, akkor lehet, hogy igen, tetszel nekik. De nem kirívó eset, hogy nyáron valakit megbámulnak. Jézusom....

2017. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Oszt ezt így honnét tudjuk? :D
2017. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!