Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg buta vagyok?

Tényleg buta vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják rám hogy buta, csak mert máshogy gondolok valamit mint a többiek. Még a párom is azt szokta mondani... Ez nagyon rosszul esik és szerintem nem is igaz. Mit tegyek ezellen? Tényleg buta vagyok?

2017. aug. 9. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem fogjuk tudni megfejteni. Ne haragudj
2017. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerinted ennyiből meg tudja bárki mondani akkor tényleg nem vagy túl okos.
2017. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon viszonylagos. Lattam mar olyan embereket akiket mindenki nagyon okosnak tartott, es megis nagyon korlatoltan gondolkodtak, ami nalam az intelligencia hianyat jelenti. Ezt szerintem mas sem fogja tudni neked megmondani, de az biztos hogy akik hangoztatjak, nem tisztelnek teged. Foleg ha a parod mondja, nem szep dolog hogy serteget teged.

Ha pedig te erzed hogy talan vannak hianyossagaid, akkor olvass sokat, az nagyban hozzajarul a szellemi kepessegek javitasahoz es tudast, bolcsesseget is ad.

2017. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihez képest? Einsteinnél biztos, hogy butább vagy, Kiszel Tündénél meg okosabb. Ha szeretnéd, hogy jobban szűkítsük a kört, kérlek, adj több információt.
2017. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így ezt mi nem tudjuk megválaszolni, de az írásmódod alapján magasabb az IQ-d, mint jó sok másik embernek.
2017. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy helyesírási hiba van a kérdésedben. Az átlag gyakori felhasználónál biztosan okosabb vagy. Fejtsd ki bővebben és akkor könnyebb lesz válaszolni. A párodnak meg mond meg, hogy zavar. Akkor gondolom abba hagyja.
2017. aug. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval amikor más a véleményem attól amit hallani szeretne. Tehát ha nem úgy gondolkodom ahogyan ő, más dolgokat is szeretek nem csak azt amit ő is. Egyszóval ha merek valamit csinálni amit "nem enged" rögtön én vagyok a buta.
2017. aug. 9. 02:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben azert vagy buta, mert nem valogatod meg jol a barataidat, partneredet.
2017. aug. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkàbb tudatlan vagy. Idővel megtanulsz dolgokat. Ez a normális.

Én is sokszor mondom a párompnak hogy buta. Főleg ha valóban olyan dolgot csinál bagy mond. Nem veszi magára. Te se vedd.

2017. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, buta vagy, de azért, mert nem dobod ki a címeres társaságot és keresel normális embereket, akik elfogadják, hogy nem csak az ő véleményük létezik.


Ennyi a titok :)

Nekem van egy barátnőm, meg egy párom és ennyi, mert mindenki más zerint ostoba vagyok. Holott nem, csak nem minden fekete-fehér.

A párom barátai viszont jófejek, kicsit habókosak, olyanok, mint az egyszem barátnőm, meg én :)

2017. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!