Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van önbizalmatok smink nélkül?

Van önbizalmatok smink nélkül?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, hogy állandóan sminkelnem kell (BB, korrektor, szempillaspirál), mert anélkül úgy nézek ki, mint egy zombi. karikás szemek, kipirosodott arc, láthatatlan szempillák...

Egyetlen nőismerősöm, rokonom sem sminkel, valahogy mégis jobban néznek ki, mint én.

Én a kisboltba se mernék anélkül lemenni


2017. aug. 9. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Nincs önbizalmam smink nélkül. Pénteken megyek bőrgyógyászhoz és muszáj tiszta bőrfelülettel érkezni, de már előre rosszul vagyok tőle.
2017. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy kivétel jobban néznek ki nálad a rokonaid smink nélkül, csak már megszoktad magad kifestve, ahhoz hasonlítod a saját képedet.
2017. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Még borostásan is van;)

Nem is értem, miért vár el őszinteséget az, aki már külsejével is hazudik másoknak folyton...


Hagyd abba a bohóc jelmezesdit és megszépül bőröd idővel...jó bőr leszel;)...így csak ráncos bocskor:DDD

2017. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
49%
Nekem akkor nem lenne ha sok smink lenne rajtam. Korrektort vagy alapozót akkor használok ha nagyon muszály és katasztrófa a fejem.! Szempillaspirál pedig csak, ha ha, van valami nagyobb alkalom… [karácsony, fényképezkedés] Próbáltam sminkelni egyesek, szerint van, érzékem hozzá de én magamon nem tudnám elképezelni nap mint nap.! Mindig azon izgulnék hogy elkenődik vagy bármi.!
2017. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
66%

basszus emberek, a smink nem onbizalomnovelesre van. ha este lemosod, ugyis ugyanugy fogsz kinezni alatta.

ez egy muveszet, szorakozas. ha csak azert csinalod, hogy megfelelj barkinek, vagy barminek, hagyd abba. csak akkor szabad sminkelni, ha elvezed.

nekem pl vagy 2-3 arnyalattal vilagosabb a szemoldokom, mint a hajam es meg hianyos is.

majdnem minden nap megrajzolom, de van, hogy kicsit sincs kedvem pepecselni vele, es pont leszarom.

igyis-ugyis ugyanaz az ember vagyok.

aki meg a sminket hazugsagnak fogja fel, az remelem nem hiszi azt, hogy a noknek csolligo, roze arany szemhejuk, tuz piros szajuk es egyenletes, egyszinu boruk van.😃

2017. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csúnya anélkül se, csak túl sápadt és fehér vagyok, ezért használom!
2018. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy van,nem változok meg belsőleg,ugyanugy céltudatos, magabiztos,egyeniség maradok smink nélkül, sminkelni azért sminkelek mert imadok sminkelni sokáig szakmának akartam, illetve a karakterem része,de bármikor vagyok smink nélkül is bárki előtt, van szemoldokom szempillam, egyedul a böröm nem tökeletes dehát olyan korban vagyok 16/L.
2020. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!