Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Einstein tényleg megbukott...

Einstein tényleg megbukott matekból a suliban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 14:30
1 2
 11/19 anonim válasza:

Einsten németországban tanult, ahol az osztályozás fordítva van, mint magyarországon

Magyar: 5-Német: 1

Magyar: 4-Német: 2

Magyar: 3-Német: 3

Magyar: 2-Német: 4

Magyar: 1-Német: 5

És a németek adnak 6-ost, ami a legroszabb és a magyarban nincs megfelelője.

És amikor láttak a magyarok Einstein bizonyirányáról fényképet, akkor azt látták, hogy:

Mathematik: 1

Phsyk: 1

Akkor arra következtettek, hogy "Jujj Einstein 1-est kapott matekból meg fizikából, akkor rossz volt belőle"

Szóval ez csak a magyar tudatlanságnak köszönhető.

2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én eddig azt hittem,hogy ami az internetre kerül mint konkrét tény,az komoly hozzáértő szakemberek munkája és kutatása eredményeként jelenik itt meg! Akkor az sem igaz,hogy Einstein Nóbel-díjja azért váratott olyan sokat magára, mert tanulmányait érthetetlennek és nem bizonyítottnak titulálták!Most így ezen elgondolkodva még mindig nem értem,hogy a tér hogyan tud elgörbülni,ha az egy mindentől mentes semmi!persze ha nem gondolkodom ezen csak elfogadom amit Einstein állít akkor minden rendben! elvégre Ő a fizikus!
2017. aug. 10. 21:46
 13/19 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom már nem tudom mit higgyek! a napokban olvastam itt a netten Einsteinről, azt,hogy megbukott matekból,s azt csak az átlagon alul teljesítő diákok megnyugtatására találták ki!Egyébként olyannyira érdekelte Őt a matek,és fizika ,hogy még a hobbija is az volt! A cikk itt megjegyzi:egyébként matekból hatosra remekelt! Tehát nem egyesre!
2017. aug. 10. 22:09
 14/19 anonim válasza:

[link]

Ha tudsz egy kicsit németül itt mindent leír, és az eredményei az a suliból is ott vannak.

2017. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én meg azt olvastam,hogy jóval megelőzte társait,s az integrál számítást már gyerekkorában elsajátította! Mi ebből a tanulság! NEM SZABAD OLVASNI!!!
2017. aug. 11. 10:13
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es a cikk melyre hivatkoztam, abban az áll,hogy sokszor "remekelt" hatosra! Más oldalakon meg : Ami meg nem érdekelte azzal nem igen foglalkozott,sőt meg is bukott ,de a matek meg a fizika az az erőssége volt!
2017. aug. 11. 10:26
 17/19 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy azért vagyunk itt érdeklődéssel mert szeretnénk tisztán látni bizonyos kérdésekben! Az,hogy néhányunk /én is/hitelesnek,megbízhatónak vélt helyről szerzünk információkat,miről aztán kiderül,hogy hülyeség,bele esünk ebbe a csapdába! Ez itt egy lehetőség arra hogy helyre igazítsuk egymást! És egy nagyon lényeges dolog! Vitatkozunk! nem veszekszünk!
2017. aug. 11. 10:39
 18/19 Tom Benko ***** válasza:
Einstein annyira hülye volt a matekhoz, hogy iskolásként saját bizonyítást adott a Pithagorász-tételre. Nagyon jó matekos volt, viszont eléggé élhetetlen, mint ember, emiatt voltak konfliktusai, érdemes elolvasnod az életrajzát.
2017. aug. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Németországban az egyes (volt/vagy még mindig az) az az itteni ötös, innen származik a sok félreértés
2017. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!