Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ekkora baj már a mai...

Tényleg ekkora baj már a mai világban ha egy fiatal lány nem rib. anc?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hogy most velem van baj vagy a társadalommal. Sok lány lenéz amiért még szűz vagyok 17 évesen, és bevallom lassan már kezdem cikinek érezni én is, de mindenképpen szerelemből szeretném elveszíteni. Bulikban a többi lány rib.anckodik meg smárol mindenféle idegennel, engem meg azért néznek le mert nem csinálom ezt, hanem csak bulizom és jól érzem magam. Egy ismerősöm szerint azért nincs barátom mert nem vagyok rib.i, mert a fiúknak csak ők kellenek. Hát én inkább halok meg egyedül ,de nem leszek rib.anc senki kedvéért. Sokan tényleg furán néznek rám, hogy nem rib.iskedem meg nem mutogatom a testem instagrammon (pedig azt mondják lenne mit mutogatni) Most tényleg ekkora baj, hogy nem vagyok rib.i 17 évesen, és csak egy őszinte kapcsolatra vágyom amiben van szerelem, és azért vagyok még szűz? 17/l

2017. aug. 11. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne az idiótákkal foglalkozz
2017. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.


10 es van köztünk amúgy. Sokat gondolkodom, nézem a fiatalabbakat és ha hiszed ha nem, és lehet most rosszul érzed magad, de, aki a te korodban már felnőttesdit játszik, képzeld...25 éves korára ki fog égni.


Kiegyensúlyozott felnőtt akarsz lenni, vagy egy mentálisan és testileg (bulika, cigike, orrba-szájba dugás) kiégett, frusztrált szemetes?

2017. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia Kérdező!


Dehogy baj! :) Inkább az a baj, hogy a mai 14-15 évesek nagyrésze már most ebben az életkorban olyan kiélt k.urvák, hogy az nem igaz! :) Én 36 vagyok, amikor 14-15 voltam valahogy sokkal más volt jellemző a korosztályunkra, persze mindenki ismerkedett, csajozott, pasizott, de nem volt ennyire közönséges az egész. Ma ha megy az ember az utcán/tömegközlekedésen/plázákban bárhol, olyan p.icsák.at lehet látni, hogy 1.: el sem hiszed, hogy 14-15, sokkal inkább egy 25-nek kinéző vérri**anc, 2.: már most elhasználtak, primitív dumával, undorító viselkedéssel.

Egy felüdülés ha olyan fiatal csajszit látok, aki értelmes, kulturált! Szerintem sokkal boldogabb élete lesz, mint annak akin 17 éves korára már átment az iskola összes kanja. Szóval, ne adj a veled egykorú hü.lyegyerekek véleményére, sokkal inkább élj értékes életet, és nem dől össze a világ ha csak akkor veszted el a szüzességedet amikor már egyrészt érett leszel rá, avval akivel valóban szeretnéd, és úgy, olyan körülmények között amit méltónak tartasz magadhoz! :) Szóval éld csak az életedet, légy boldog, és majd eljön mindennek az ideje! (tudom nagy sablon, de tényleg így van:) )

F36

2017. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egy ismerősöm szerint azért nincs barátom mert nem vagyok rib.i, mert a fiúknak csak ők kellenek."


A s***fejeknek akik minden hétvégén berúgnak és az a legnagyobb érdemük, hogy nagyképűek a nagy semmire, azoknak biztosan. Ha az ismerősödnek ilyen kell, szíve dolga. Remélhetőleg egy ilyen nem fog téged megbolondítani azzal, hogy több önbizalma van, mint egy rendes fiúnak.

2017. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!