Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom elfogadni...

Miért nem bírom elfogadni lelkileg a világunk anyagelvű törvényszerűségeit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy semmilyen formában nem bírom elviselni a kötöttségeket. Azt sem szeretem, ha időponthoz vagyok kötve, azt sem, hogy dolgozni muszáj, de nagyon nem szeretek. Pedig a szakmámban vagyok, de azt a dolgot, amit szeretek, így is mintha erőszakkal nyomnák le a torkomon egész nap. Nem bírom az időpontokat, a korán kelést, hogy a munka miatt az egész életem át kell szervezni, nem bírom érzelmileg, hogy mindennek valahol meg kell fizetni az ellenértékét vagy anyagilag vagy dologilag. Olykor a kudarctól is félek, sosem volt semmilyen párkapcsolatom, lévén az is egy kötöttség.

Sőt, ha munkanélküli vagyok, sokal jobb érzés felkelni, sokkal jobb az étvágyam, sokkal jobb az általános közérzetem is.

Nem szeretem az anyagi világ rideg, kemény, fájó dolgait. Oh... Minő rideg ez anyagi világunk... Mi fájó korlátok közé teszi a végtelen és szabad lelkem... Miért kell elviselni napról napra mindezt?

23/F



2017. aug. 13. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem sokáig kell már szenvedni, az emberiségnek nem sokára befellegzik. Pá!
2018. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
neked is buék Erika:D
2018. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják, hogy "monkey mind" (nem vicc) és mindenkinek van. Csak ha el akarsz valamit érni az életben, akkor kell a fegyelem.

Ha így maradsz, garantáltan leépülsz.

2018. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én sem bírom elfogadni. Pedig fizikus vagyok. Maximálisan ismerem a realitásunk működését.
2018. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!