Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok fogyni, mert nem bírom lelkileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy rossz időszakom ősszel, és akkor elkezdtem úgy élni, hogy elmentem a Sparba, hazajöttem, és a Chio csipsz után megettem a medvesajtot, azután meg jött egy zacskó pattogatott, és akkor csak a vacsorámnak a felét írtam le. Így élek azóta, és mivel lassú az emesztésem, egyre jobban hízok. Próbáltam kilépni ebből az egészségtelen életmódból, de egy vagy két napnál tovább nem bírok, tehát meghallom a kedvenc zeném, akkor jó kedvem lesz, és elhatározom hogy na mostantól tartok egy diétát és lefogyok. Ám egy nap múlva szinte könnybe lábadt szemekkel gondolok arra, hogy ahelyett, hogy ,,kínzom magam'', elmehettem volna ma a Tescoba szalámiért, chipsért, macaronért, egyébért. Egyszerűen nem bírok extrém zabálások nélkül neglenni, mert akkor FÁJ. Higgyétek el hogyha olyan könnyű lenne, ahogy egyesek mondják: ,,Elhatározod magad, eszel sok gyümölcsöt mozgás és lefogysz'' akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést. Mit tudtok tanácsolni? Bántó szavakkal nem tudok mit kezdeni.

2017. aug. 24. 17:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hogy érted hogy fáj ha nem eszel annyit?
2017. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én kalórianaplót vezedtem és bevállt! Csak ajánlani tudom. És sok sikert a fogyáshoz!
2017. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj családállításra a túl evési kényszernek is vannak "családi"okai;) Ha nem tudod mi az neten megtalálod.
2020. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!