Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok így fogyni 1 hónap...

Le tudok így fogyni 1 hónap alatt 10 kilót? Fizikailag és lelkileg fogom így bírni?

Figyelt kérdés

Reggeli: 6:00-3db abonett/pászka, 2 főtt tojás, 2 szelet light sajt, sonka, idényzöldség

tízórai fél8: egy alma

Fél 12: ebéd: leves+főétel(próbálom a tésztát kerülni, kevesebb rizs/krumpli, több zöldség hús vagy hal hozzá(ezt sose tudom mindig mi az étel, mert canteen)

Itt már nem eszek utána mert edzeni megyek fél6-fél7ig

8körül érek haza: túra+fahéj vagy hús+zöldség vagy zöldséges tonhal konzerv vagy fehérje shake(ez ritkábban, inkább főtt ételt szeretek, mert éjfélig fent vagyok és hamarabb megéhezem a turmixtól

most vagyok 165cm és 72-73kg, fizikai munkát végzem, nő vagyok


2015. aug. 1. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz. Ennyi.
2015. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

fogjuk rá hogy jó.

viszont a fehérje turmix nem vagy kérdése.

a turmixot megiszod rögtön edzés után és re egy órára eszel szilárd ételt.

és heti fél kiló az ideális zsírvesztési ütem,de ekkora túlsúlyból az első hónapban mehet le heti 1 kiló is ha be tudod ezt tartani.

a leves felesleges étel.

szétfőtt,rost tartalmukat elvesztett zöldségek és tészta,ezt vedd ki 10 óraira meg a gyümölcs helyett tegyél be 40g tk zabot amire teszel 30g proteint.

minden étkezésbe kell legalább 20g fehérje.

2015. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne tűzz ki ilyen elérhetetlen célt magad elé, mert csalódni fogsz. Aztán azt fogod hinni neked semmi sem megy, te már sosem tudsz lefogyni, bánatodban pedig elkezdesz enni, mert már úgyis mindegy, és dupla annyit szedsz fel, mint amennyit le akarsz adni.


Egy hónap, 4 kiló. Max. Ez lehet a cél.


Az extrém túlsúlyosaknál (120 plusszosok) előfordulhat, hogy 1 hónap alatt lemegy 10 kiló, de az azért van mert amikor felhagynak az eszméletlen mennyiségű zabálással, akkor a lecsökkent szénhidrát és sómennyiség miatt egyből több liter megkötött víz ürül ki belőlük.


De nálad ez nem fog menni.

2015. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt nem lehet 10 kilót lefogyni.

Ha ilyen lehetetlen célt tűzöl ki, akkor tuti a kudarc, és az úgy el fogja venni a kedvedet, hogy még a normális mértékű fogyást sem fogod tartani, mert feladod.


Olyan célt találj ki, ami tartható, és ezáltal sikerélményed lesz, ami ösztönöz arra, hogy folytasd, és hosszútávon tartsd az új életviteledet.

2015. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem reális. Van, aki ennyit fogy zsírból, főleg nagyon nagy súlyfeleslegű férfiak (ők is nagy deficittel és sok mozgással, mint Te, de ez önmagában valószínűleg kevés).

Hova rohansz? Nem értem.

Egyélnormálisan, a munkádhoz kell is, elég fehérje, elég zsír, annyi szénhidrát, amennyivel jól műkösz, határozott, de nem extrém kalóriadeficit. S szép rendesen lefogysz.

2015. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se menne, de amúgy se jó ilyen gyorsan fogyni, mert utána meg panaszkodhat az ember, hogy lóg a bőre és azzal aztán nagyon nehezen lehet valamit kezdeni. Be kell állni egy lassú fogyásra, nagy túlsúlynál 1 kg, kicsinél fél kg hetente, aztán szepen lefogy az ember. Nem mindegy, meddig tart?
2015. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!