Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen hogy el...

Mit tehetnék az ellen hogy el fogadjanak? Lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és csak is üdítő iszok szívesen az osztálytarsaim meg alkoholt is isznak.ez miatt nem fogadnak el. De én már szagát sem szeretem az a bornak,sörnek stb.

2017. aug. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért akarsz az ellen tenni, hogy elfogadjanak? :O
2017. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg dolgot tehetsz az ellen, hogy elfogadjanak, pl táncolj tangával a fejeden miközben a despasitot énekled:))))de még van pár ötletem. Írj privit. Segítek:)))
2017. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Mindig hasonlóan fogalmazzál. XD
2017. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

19 fiú vagyok, de én se bírom az alkohol ízét, sehogy se fekszik. Bár mondjuk ha megiszok pár pohár bort, csak az elején kell szenvedni, utána ízleni fog, hidd el:D


Azokat az osztálytársaidat akkor le kell sz&rni, nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, akik ez alapján ítélik meg az embert. Keress értelmesebb társaságot:)

2017. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom számodra javasolni, hogy ne az osztályból építs baráti kört, hanem olyan helyekről, ahol tolerálják (elviselik), hogy Te nem preferálod (részesíted előnyben) a szeszesital fogyasztást! Az ember a családtagjait, kollégáit (itt az osztálytársaid, ill. tanáraid) nem választhatja meg, de a barátait igen! Tedd meg a szükséges lépéseket, ha változást szeretnél!
2017. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!