Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki-e az, ha egy lány nem...

Ciki-e az, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

A legtöbb embert nem érdekli, hogy nem sminkelem magam, azonban az osztályom nagy része úgy néz rám mintha én lennék az Antikrisztus (főleg lányok, természetesen.)

Szerintetek ciki-e ez, vagy nem? (Kérlek indoklást is írjatok)

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, az osztálytársaim soha nem tudták értelmesen megmagyarázni szerintük ez miért ciki.



2017. szept. 3. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ne aggódj ilyenek miatt
2017. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Konkrétan olyan lányt keresek, aki kibírja smink nélkül :D

Gyakorlatilag ha festi magát valaki ha kell, ha nem, az olyan, mintha hazudna önmagáról. Legalábbis nekem olyan, mintha nem bírná felvállalni saját magát.

Tartsd meg ezt a jó szokásodat

2017. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki, sőt, számomra előny.
2017. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Mennyi idős vagy, vagy hányadikos? Azért ez nem mindegy. :)

Illetve csak hétköznapokon nem sminkeled magad, vagy egyáltalán soha, például ünnepségek előtt sem?

Egyébként meg létezik natúr smink is a világon. Szóval nem kell feltűnőre kifestened magad, ha nem akarod. De egy-két dolog azért időnként nem árt. ;)

2017. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki. Egyetértek a 2-essel, nekem is jobban bejönnek a természetes lányok. :)
2017. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki én nagyon ritkán sminkelem magam. Hidd el a legtöbb férfi a természetes szèpséget szereti 
2017. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#4: 16 vagyok és 10.-es.

A smink úgy általában véve zavar engem, szóval nem, ünnepségeken se szoktam. (már amennyi ünnepségre járok.)

2017. szept. 3. 16:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudták megmagyarázni, mert hülyék. Egyáltalán nem ciki, mondom ezt úgy, hogy én egyébként mindennap sminkelek.
2017. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
67%
Nem ciki. Én se szoktam sminkelni magam, és az osztálytársaim nagyja ugyanúgy néz rám, mint rád. De inkább felvállalom az arcomat, minthogy három kiló festék legyen rajtam minden nap.
2017. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Egyátalán nem ciki . Inkább az a ciki , hogy tök fiatalon kenik magunkra a sminket . Nekem a barátőm utálja a sminket , nem is sminkeli magát én így is imádom :) .

Sok lány azt hiszi ha sminkel akkor majd a fiuknak terszeni fog , csak a baki , hogy a korosztályunkban a legtöbb fiu kb a mostani átlag tini lány stilusba megy át ....

Alapol felesleges a smink egy lány sokkal szebb ha nem takarja magát "állarc" mögé :)

17/F

2017. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!