Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki-e az, ha egy lány nem...

Ciki-e az, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

A legtöbb embert nem érdekli, hogy nem sminkelem magam, azonban az osztályom nagy része úgy néz rám mintha én lennék az Antikrisztus (főleg lányok, természetesen.)

Szerintetek ciki-e ez, vagy nem? (Kérlek indoklást is írjatok)

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, az osztálytársaim soha nem tudták értelmesen megmagyarázni szerintük ez miért ciki.



2017. szept. 3. 16:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted úgy a jó,ha elfedik a valóságot, alatta ugyanolyan ragyás, hulla arcuk van többségnek, mégis sok normál lányt lenéznek, meg csúnyáznak, akik kevésbé, vagy akár csak alkalmanként sminkelnek. Pedig az mind-nél többet ér.
2017. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Az a ciki, hogy egyesek azt hiszik, hogy mindent birka módjára követni kell, és aki kilóg a sorból, az nem normális.


Egy fiatalt azzal ronthatunk meg a legbiztosabban, ha arra tanítjuk, tartsa nagyobb tiszteletben azokat, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint akik máshogy.

- Friedrich Nietzsche

2017. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Zsöff85 válasza:
Én sem vagyok nagy sminkelős, de szerintem az igényességhez hozzátartozik, hogy a legtöbbet hozzuk ki magunkból, és ehhez a smink is hozzátartozik. Szemceruza és spirál nélkül nem érzem jól magam, mert annyira nincs szempillám, hogy konkrétan úgy nézek ki olyankor, mintha beteg lennék, és azt nem szeretem.
2023. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!