Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire buták az emberek...

Miért ennyire buták az emberek? Miért kell utálni ennyire az ilyen embereket, és miért gondolja a többség hogy csak ők az értékesek?

Figyelt kérdés

Lesz egy olyan műsor h Feleségek luxuskivitelben. Elég megnézni a kommenteket a hivatalos honlapon, és a gyomrog forog.


Több mint 70 komment 98%-a arról szól, hogy a gazdag nők lelketlen, ostoba, kitarott r.....bancok.


És ők (kommentelők) az értékes emberek, akiknek kb eszmei értéke van, mert szar munkát csinálnak, túlóráznak mindezt éhbérért, folyamatosan mosnak főznek takarítanak, a semmire még gyereket is képesek szülni és nyomorban eltartani, és évente max 2-3 napot nyaralnak valahol. És szerintük ez a minta, ettől lesz valaki a társadalom értékes tagja hogy szenvednek!!


KÉRDEM ÉN: MIÉRT?????????????????????


Hogy nem veszik észre ezek a prolik, hogy pontosan ezzel a mentalitással tudnak belőlük rabszolgát csinálni, akik ráadásul még élvezik is hogy ennyit szenvednek mert szerintük ez a minta. Ahhoz már nincs elég eszük, hogy változtassanak, meg esetleg ne a nyomorra szüljenek kölköt.


Hihetetlen, ebben az országban ennyi a buta ember??


Mellesleg meg nem normális az aki utálj a gazdagokat, mert ha a helyükben lenne ő is minimum úgy élne. Az a dolog hogy a vagyonának a 99,9%-át rászorulókra költené csak addig tart amíg nincs a kezében egy nagyobb összeg, ennyire álszentek az emberek..... És zsigerből gyűlölik azt akinek jobb.



#luxus #ember #fényűzés #gyökér prolik
2017. szept. 22. 18:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is megvan a véleményem a tévés műsorokról, egyesekről nem túl pozitív irányba, ettől a saját életemben én még haladok, és nem szegény a mentalitásom, csak sajnálom, hogy a tévécsatornák ontják magukból a szennyet (én átkapcsolok vagy kikapcsolom, de hányan nem, akik utána hangoztatják a hülyeségeiket?). Nekem nem itt ütközik ki a "szegény mentalitás", hanem teljesen más témájú átlagos beszélgetéseknél, akár itt is, amikor egyesek sajnáltatják magukat, jaj, nekik de rossz, jaj, mennyire nem volt lehetőségük, én meg ezzel szembe tudom állítani a szüleim példáját, akik nem ezt csinálták, hanem kimásztak a szegénységből, ahonnan indultak, és tesómat meg engem is ebben a szellemben neveltek. Nekünk is megvoltak a magunk nehézségei, ami tény, ugyanakkor nem torpanok meg, hanem akkor nem abba az irányba haladok tovább, a szegény mentalitású ember meg megtorpan, és ott leragad.
2017. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Látjátok, kifiguráztok engem, amiért azt mondtam hogy haladok a célom felé :) Tudjátok nem mindegy hogy a kemény munka az a felesleges 12 órás robotolásból áll, amivel semmire nem jutsz előre, vagy próbálsz az álmodhoz hasonló munkát csinálni, mellette képezni magad, fejlődni, kapcsolatokat kialakítani, menni menni előre a célod felé.


Azt hiszitek hogy az emberrel csak úgy megtörténik hogy gazdag lesz? Igen, Mészáros Lőrinc a kapcsolatának köszönheti hogy ott tart ahol, és ezek közül a nők közül is sokan csak a férjüknek köszönhetnek mindent. De a valódi vagyonos gazdag emberek valóban a tehetségüknek, ötletüknek, és ezekhez párosul még a kitartó munka, igen.

De úgy látom hogy nem vagytok szellemileg érettek hogy felfogjátok ezt.


Javaslom olvassátok el a céltudatos és az átlag ember gondolkodásmódjának közötti különbségeket. ;)

2017. szept. 22. 18:41
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Jajj, ne is mondd kérdező. Sötét gyermekkorom dacára a felcsúti kocsmában összehaverkodtam Orbánnal. Akkor bevillant az ötlet, hogy mi lenne, ha a kormány adna nekem egy monopóliumot a kaszinókra. Mekkora ötlet már, ugye. A Viktor jó cimbim már, szóval mondta, hogy le van zsírozva, kétharmad van, nem gond. Meg is lett. Na utána keményen dolgoztam, hogy legyen elég kaszinóm. De lett is elég, nem volt gond. Kis Eu-s fejlesztési támogatás, kedvezményes önkormányzati kölcsön Lézer Jánostól, megvolt minden. Mostanra meg én vagyok a Batman a Nemzeti Együttműködés Rendszerében.


Ja, ami nagyon fontos, hogy olvassunk rengeteg ilyen tanácsadó meg önmenedzselő könyvet meg hasonlókat. Mert azok megmondják az okosságot. Azért persze az sem árt, ha Orbán az apósod, szóval én most a harmadik lányára hajtok, csak kicsi még, de ledumáltuk már Viktorral, hogy az enyém lesz. Szerződés minden le van zsírozva, ahogy mindig.


Kérdező, nézz utána, hogy Magyarország leggazdagabb emberei hogy szerezték a vagyonukat. Ez nem a Bill Gates-ek meg a Mark Zuckerbergek országa.

2017. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem van nem egy gazdag no akit nem egy férfi tart el.de persze vannak olyan nők akik nem valami okosak de jók a külső adottságaik így valószínűleg gazdag pasik tartják el.az a gaz h már annyira nem tudnak kitalálni mást h ilyen buta embereknek szóló műsorokat csinálnak mint pl.Survivor,Anikó show meg ehhez hasonló gagyi,szennyeket.
2017. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Máris a nèzőpontok vègeláthatatlan erdejèbe csöppentünk. Pontosabban a nèzőpontok használóinak a száma határozza meg mi a jó, mi a rossz. Ha tudósok közè mèsz ès felteszel egy kèrdèst amit a saját tapasztalataid már milliószor bebizonyítottak, de amit ők tanultak választ arra kèrdèsre az nincs rokonságban a te tapasztalataiddal akkor tèged fognak kritizálni, lehülyèzni, stb.

Ez minden "nagyra fújt" gondolatnál így van amit elkezdenek többen elhinni. Nèzőpont lesz belőle. Erre pedig íme a törvèny: Minden nèzőpont önmaga igazsága ès bizonyítèka. Remèlem èrthetően fogalmaztam. :)

2017. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

az összes ilyen műsor ugyanolyan proli,a szereplőivel együtt,mint a prolik akik nézik.

Az ilyen hitvány műsorokat azért csinálják,mert el lehet adni a társadalomnak.

A proli utálja a másik prolit is,ha annak 5 Ft-tal többje van.

2017. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Az előző jól írja pedig, az egész egy nagy prolihalmaz, ördögiprolikör. Proli az ilyen ökör műsor, proli aki nézi, proli aki szidja a műsort, proli aki a műsort szidó embereket szidja, prolik vagyunk mi is, mert egyáltalán idejöttünk és hozzászólunk ehhez a témához. Mert épelméjű embernek van jobb dolga is, mint ilyen szarokkal foglalkozni. Épelméjű ember messze kerüli az olyan oldalakat is, mint a Gyakori, a fő prolitanya. Tehát valamilyen szinten mind prolik vagyunk és ez nem túl jó...
2017. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ilyen egy posztkommunista társadalom, a gazdagság és előkelősége maximális megvetésre jellemzi. Soha nem hallottam erről a műsorról, de sajnos ez a proli mentalitás még nagyon nagy mértékben jelen van Magyarországon, remélhetőleg idővel ez kikopik a társadalomból.
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Annyi ezresem legyen most azonnal, ahányszor leírtátok, hogy proli.

XDDDDD nevetek ezen az egèszen.

2017. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem tegnap ezt a műsort... hát elég érdekes.

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki gazdag, viszont amikor már azt érzékelteti, hogy ő micsoda felsőbbrendű lény, mindent megtehet..

Nekem a Réka volt a legszimpibb, ha választanom kell, mert ő legalább tett le valamit az asztalra.

A legidegesítőbb a Vivi volt, össze-vissza hisztizett, azt gondolja, hogy körülötte forog a világ stb.

Volt 1-2 mondat,amin csak pislogtam.. az egyik mondta, hogy ő nem fogadja el kifogásként, hogy valaki azért nem ad magára, mert anyuka.. igen ám, csak lehet, hogy az az anyuka havi 80-100 ezerért dolgozik és inkább a gyerekének vesz meg mindent (de persze idáig nem jutott el). A másik nő meg közölte, hogy ő ezt az életvitelt megérdemli.. akkor megkérdezem, hogy ez neki mégis miből meg hogy jött??

Én csak annyit mondok, hogy aki a nulláról kezdte itt (tudomásom szerint) az a Réka.. és nehogy azzal jöjjön itt valaki, hogy a többinek ilyen-olyan üzlete van.. pl. : a Boglárkának, mert olyan férje van szerintem, aki azért fektetett bele pénzt rendesen.

2017. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!