Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire buták az emberek...

Miért ennyire buták az emberek? Miért kell utálni ennyire az ilyen embereket, és miért gondolja a többség hogy csak ők az értékesek?

Figyelt kérdés

Lesz egy olyan műsor h Feleségek luxuskivitelben. Elég megnézni a kommenteket a hivatalos honlapon, és a gyomrog forog.


Több mint 70 komment 98%-a arról szól, hogy a gazdag nők lelketlen, ostoba, kitarott r.....bancok.


És ők (kommentelők) az értékes emberek, akiknek kb eszmei értéke van, mert szar munkát csinálnak, túlóráznak mindezt éhbérért, folyamatosan mosnak főznek takarítanak, a semmire még gyereket is képesek szülni és nyomorban eltartani, és évente max 2-3 napot nyaralnak valahol. És szerintük ez a minta, ettől lesz valaki a társadalom értékes tagja hogy szenvednek!!


KÉRDEM ÉN: MIÉRT?????????????????????


Hogy nem veszik észre ezek a prolik, hogy pontosan ezzel a mentalitással tudnak belőlük rabszolgát csinálni, akik ráadásul még élvezik is hogy ennyit szenvednek mert szerintük ez a minta. Ahhoz már nincs elég eszük, hogy változtassanak, meg esetleg ne a nyomorra szüljenek kölköt.


Hihetetlen, ebben az országban ennyi a buta ember??


Mellesleg meg nem normális az aki utálj a gazdagokat, mert ha a helyükben lenne ő is minimum úgy élne. Az a dolog hogy a vagyonának a 99,9%-át rászorulókra költené csak addig tart amíg nincs a kezében egy nagyobb összeg, ennyire álszentek az emberek..... És zsigerből gyűlölik azt akinek jobb.



#luxus #ember #fényűzés #gyökér prolik
2017. szept. 22. 18:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Proli.
2017. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Kérdező, te vagy inkább ostoba.

6-os válaszoló te meg gusztustalan és buta is. Lehet hogy neked mindent a segged alá toltak, de másnak lehet nem olyan egyszerű. Mert tudod, egy olyan világot élünk, ahol valaki 20 milliót keres egy hónapban mert valakinek a haverja a parlamentből vagy lopja a pénzt ezerrel-azoktól az emberektől, akik bevállalnak három műszakot vagy 18 óráznak, azért, hogy egy picivel is többet keressenek a jobb megélhetés reményében. És lehet nem akarnak ócska k*rvák (prolik!) lenni, akik azért kapnak Gucchi kabátot meg Lui Vutton táskát, mert egy vén faszinak szétteszik a lábukat.

Én nem utálom a gazdagokat-akik nem lopással vagy csalással szerzik a pénzüket-a szegényeket sem. Én sem vagyok annyira szegény. Viszont az ilyen egoista, elkényeztetett, gerinctelen, semmirekellő alakokat mindennél jobban gyűlölöm. És remélem, eljön egyszer az ideje annak, hogy neked is keményen meg kelljen dolgozni valamiért. Az nem jutott eszedbe, hogy valaki esetleg beteg, azért nem tud előrejutni a kis tolvaj világunkban? Lehet, hogy gazdag vagy és sikeres, de emberileg egy hatalmas nagy nulla vagy.

2017. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Előző vagyok: kérdezőnek meg annyit, hogy a túl sok panaszkodást én is utálom-kell egy tartás az emberben. De te nagyon rosszul tetted fel ezt a kérdést és nagyon ostobának látszol. És nem élvezik a szenvedést-lehet, csak kiégtek, azért panaszkodnak!
2017. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!