Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem pánikoltok a hírektől?

Ti nem pánikoltok a hírektől?

Figyelt kérdés
Folyamatosan világvége, meg atombombák, háborúk, globális felmelegedés ... stb. Én mindig frászt kapok ezektől. Nem is magam miatt. A gyerekeimet féltem.
2017. szept. 23. 14:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán, amíg minden nyugodt a környezetemben, addig nagy baj nem lehet.

Az, hogy az arab meg afrikai országok folyton ölik egymást, hát semmiképpen nem jó, jobb lenne a világbéke, de amíg nem Magyarország és környéke áll háborúban, addig még nincs túl nagy veszély.

2017. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nem, de nem is nézek híradót, sőt még tévét se. Szándékosan keltik a pánikot, mert a megfélemlített ember könnyebben manipulálható. Nézzél természetfilmeket, vagy amik az univerzumról szólnak. Kellemes, megnyugtató, és még tanulni is lehet belőlük.
2017. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

"facen csak csak valaki megossza"


Ne használd a facét, ha nem tudod, hogy hogyan kell!!!


Ha valaki olyat oszt meg, amit nem akarsz többé látni, akkor a jobb fölső csücskénél kattints, és ott válaszd azt, hogy xy üzeneteinek letiltása, akkor majd nem látod többet. Így tiltsd le az összes olyan oldalt, ahol az ismerőseid a sok rémhírt olvassák, és ne rongáld magad velük!!!

2017. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem pánikolok, mert úgysem tudok rajta változtatni. Ez van :/
2017. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én nem pánikolok.


Megszoktam már hogy minden héten váltják egymást az aktuális világvége hírek, a nagy része csak félelemkeltés. Ha meg tényleg eljön bármilyen háború, katasztrófa akkor helyben kitaláljuk mi lesz.


Személy szerint igyekszem kiszűrni a híreket és a saját életemre koncentrálni. A nagy dolgokkal úgy sem tudsz mit kezdeni, de amíg azokkal foglalkozol addig nem a saját életed építed.

2017. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%
én se pánikolok, söt boldog lennék ha kitörne a harmadik világháboru vagy belecsapodna a nap a földbe stb stb. én csak röhögnék rajtatok, mamlaszok.
2017. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.
2017. szept. 23. 18:38
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

"boldog lennék ha kitörne a harmadik világháboru"


Beteg vagy. (Amúgy már zajlik...)

2017. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mert a, nem hiszek benne; b, egyszer úgyis eljön valahogy, valamikor a vég.
2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy az eheti south park rész pont erről szólt.
2017. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!