Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okosnak, értelmesnek látszó...

Okosnak, értelmesnek látszó nők hogy lehetnek mégis ennyire mérhetetlenül igénytelenek?

Figyelt kérdés
Tehát, adott egy nő, aki diplomás, esetleg több diplomás, felső fokú végzettségű, esetleg mesterképzést is elvégzett, úgyhogy AZT HINNÉM, aki idáig eljut, az már értelmi szinten is eljutott egy bizonyos szintig. De azt kell látnom, hiába a sok csillivilli diploma, papír, és képesítés, az ilyen nők ugyan olyan igénytelen, f*s, szenny műsorokat, filmeket, és bulvárszarságokat képesek nézni a TV-ben/olvasni a neten, mint a szerényebb képességű társaik. Nem kezdem el most sorolni, de az összes RTL klub, és TV 2 franchise alatt futó borzalmakra gondolok (aminek a Viasat és társai is ugye része). Hogy nézhetnek ilyen igénytelenségeket? Valóságshow és hasonló celeb szarságok. Neten meg blikk, bors, meg ilyen f**zságokat olvasnak, csapnivalóan igénytelen filmeket néznek, telefonoznak, rohasztják az agyukat. Azt hinném, hogy aki sok sok tanulás után eljutott odáig, hogy teszem azt egy doktori címet megszerezzen, az már képes hasznosan, és igényesen eltölteni a szabadidejét. Olvasással, kirándulással, további tanulásokkal, ha pedig már mindenképp tv-t akar nézni, akkor azon belül is találna igényes műsorokat, dokumentumfilmeket (hiteleset, nem összesküvés-elméleteseket), természetfilmeket, igényes műsorokat. Filmekből is van rengeteg nagyon jó, elgondolkodtató alkotás, nem pedig a tinglitangli romantikus vígjátékok felé kéne mozdulni. Nem egy ilyen nőt ismertem, hozzátenném, hogy a 30 év alatti generációra gondolok most. Mi van az agyukkal? A tanulmányaikon túl nem fogékonyak az igényességre?

#nők #lány #TV2 #bulvár #RTL #celeb #szenny műsorok
2017. okt. 6. 02:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
És én igazából nem is haragudhatok ezekre a celebekre, mert nem ők a hibásak azért, hogy nézettek. Mindenért a KÖZÖNSÉG a hibás, mert ha nem lenne nézettségük, akkor nem lennének ott, ahol. Ezt a hülyeségszekeret bizony a nézők tolják, hiába szidkozódnak, hiába titkolják, akkor is pörgetik a nézettségüket. Ha épeszű emberek élnének magyarországon, az RTL és hasonló kereskedelmi csatornák már rég csődbe mentek volna.
2017. okt. 6. 17:20
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha szabad kèrdeznem, Neked mi a vègzettsèged? Mert ha már a diploma került szóba, most írom a harmadikat meló mellett. Egèsz nap le van terhelve az agyam. Termèszetesen a diploma mellè nem adnak embersèget stb. De! Amennyiben így vèlekedsz azokról, akik míg mások fiatalon bulikáztak, piáltak, addig Ök tanultak, akkor veled is gond lehet. Azt, hogy meló után ki ès mit nèz, hogyan lazít szerintem semmi közöd. Bizony, amikor lemerülök mentálisan èn is inkább valami kónnyedebb műsorra vágyok, hoszen 40 èves koromig csak tanultam....
2017. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az az èrzèsem, hogy egy èjszaka is atomkutatásról olvasó nyolc elemit vègzett emberrel van dolgunk:)
2017. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Hát abban igazad van, hogy nem végeztem egyetemet. Amúgy színházi ügyelő vagyok első állásban, másodállásban (ami igazából hobbi) író vagyok. Jelentek már meg könyveim, de abból megélni nem tudnék, úgyhogy azért kell két állás, viszont nagyon jó kis mellékes a kiadások utáni pénz, így elég jól élek. Szinte minden hétvégén van előadás, és hol hang, hol fénytechnikusként, hol kellékesként kell dolgoznom, van hogy hajnalokig pakolunk, úgyhogy tudom, milyen az a mentális, és fizikális lefáradás. Nem vagyok egy magasan iskolázott ember, de egyre inkább az az érzésem, hogy az inteligenciát nem osztják a diploma mellé pluszba, és hogy a diplomához inkább segg kell (tanulni), nem pedig intellektuális elme.
2017. okt. 6. 17:48
 25/30 anonim ***** válasza:
Figyelj meg annyit, h az intelligenciahoz az is hozzatartozik, hogy felulemelkedunk ezeken a dolgokon. Nekem mostanaban sikerult ez (31 vagyok). Nagyon bantott, hogy az emberiseg 95%-a kompletten nem normalis. De mar elengedtem az ezen malo marcangolodasomat. Nem valtoztathatod meg oket. Torekedj arra, hogy ertekes emberek vegyenek korul. Nem kell massal foglalkozni. En is lattam az egyik lap cimplapjan, h sarka katat miamiba a vitte a szerelme. Na es. En ezerszer szebb helyeken voltam eddig es meg leszek, es miamirol inkabb nem mondok semmit.. Es rajtam kivul ezer millio masik ember, es megsincs cimplapon, mert van eszuk. Elfogadtam, hogy sok az ertektelen, buta ember, amolyan "toltelek emberek". Elengedtem ezt.
2017. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

Annyira tudtam, hogy Black Mirror lesz.

A héten lottózok.


Azt a pár részt nézzük unásig, mert te csak azt fogadod el?


Utálom az ilyen embereket. Konkrétan mindent nézek, magyar dolgokat kivéve, de a Black Mirror-t eleinte pont azért nem akartam megnézni, mert tudtam, hogy az ilyen sznobok mániája.

2017. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Csak azért nem nézel egy sorozatot, ami érdekes, mert van néhány unszimpatikus ember, aki nézi?

Ilyen indokkal, miért mész ki az utcára? Ott is jár sok unszimpatikus ember.

2017. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező elég nagy tévedésben élsz. Azt hiszed attól hogy valaki diplomás az igényes, kifinomult és inteligens? Én egy egyetemi bulin dolgoztam mint biztonsági őr. Hát ott meg lehetett nézni az értelmiségiek kultúráját. A legtöbb eszméletlenre itta magát, pasik csajok egyaránt, volt amelyik csajon egyszerre 3 pasi volt. Na ennyit a diplomások igényességéről.
2017. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én nagyon egyet értek veled. Egyszerűen van az a szint, ami felett az ember nem tud befogadni ilyeneket. Egy percet nem tudok nézni az ilyen "Való Világ" meg "Éjjel nappal Budapest" társai néven futó szennyekből. Egyszerűen képtelen vagyok befogadni, egy trauma lenne ha meg kéne néznem bármi ilyen műsort. Alig tudok napirendre térni afelett, hogy lenyomnak az emberek torkán olyan műsorokat, ahol sokszor nagyon buta emberek primitív, kisszerű életét, abszolút felelőtlen viselkedését, övön aluli megnyilvánulásait és rendezői utasításra történő balhéit tekintik napról-napra követendőnek, érdekesnek.

És az a baj, hogy amint itt is írták többen, az emberek kikapcsolódásként nézik ezeket. Én még így sem adnám meg az esélyt, hogy hasson rám ez a fajta mély, torz, diktált világ.

Nem hibáztatom az embereket, akik nézik ezeket, hiszen mindenkinek szíve joga azt nézni amit akar, ők csak a könnyebb megoldást választják azzal, hogy egyszerűen benyomják a TV-t és nézik ami folyik belőle. Tudvalevő, hogy nem az a célja a médiának, hogy te nemesebb legyél.

Értékválság.....

2017. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés. A napokban kapcsoltam pont a Retek klub csatornára. Már nem is tudom a Survivor vagy az Éjjel-nappal Budapest műsor után volt egy kérdés, amivel nyerni lehet. A nyeremény: Háda utalvány, ami egy angol használtruha kereskedés, vagyis nevezzük nevén: turkáló. Vagyis egy turkáló utalványt és Lafiesta bort lehet nyerni. A Lafiesta meg a legolcsóbb pancsolt bor. Nyilván akik turkálóból öltözködnek és pancsolt bort isznak azokhoz szól az a tv műsor, azért ez a nyeremény. Ők nyilván nem az értelmes ember kategóriába tartoznak.
2017. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!