Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha Palvin...

Ti nem irigylitek néha Palvin Barbit?

Figyelt kérdés

Én néha sajnos igen. Lehet, pont azért őt, mivel egyidősek vagyunk, és ugye ő hol tart, meg én hol tartok. Meg persze mert gyönyörű nő.

Valamelyik évben felkerült a legtöbbet kereső modellek közé 4 millió euró (120 millió Ft) éves bevétellel. Na, ez már jó rég volt, azóta nyilván ugye csak több bevételre tett szert.

Ezzel szemben én mit csinálok? Még mindig egyetemista vagyok, és soha az életben nem lesz esélyem az ő éves bevételének a legkisebb töredékére se, örülni fogok, ha munkát kapok egyáltalán.

(Még mielőtt valaki beleköt, mit keresek 24 évesen még mindig egyetemen, megjegyzem, a húszas éveim elején kerültem ki külföldre, és mostanáig dolgoztam, hogy szülői segítség nélkül megkezdhessem a tanulmányaim idekint. Na, igen, nem egy nagy teljesítmény)


2017. okt. 7. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Max a pénze miatt, de ennyi, amúgy elég átlagos csaj, láttam már smink nélkül, úgy még azt sem lehetne rá mondani, hogy nagyon szép.
2017. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert soha nem másokhoz mértem magam. Az ő életéért ő felel és a sajátomért én. Ez két különböző dolog amiknek közük nincs egymáshoz.
2017. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Ki az a Palvin Barbi?
2017. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Szep meg minden de nem nagy szám.csak mert magyar és viszonylag sokat elért a testével,a szépségével és nem az eszet használta főleg.meg van a külső adottsága amivel sok mindent elért de azért nála sokkal szebb modellek vannak.egyszer ő is megfog öregedni és akkor már nem biztos h olyan sokat fog keresni és gazdag lesz.na akkor lesz majd bajban hisz egyetemi végzettség nélkül majd valahol fog dolgozni minimálbérért.mindekinek leáldozii egyszer.viszont ha te tanulsz és egy jo munkahelyre kerülsz és feltörsz akkor neked is van lehetőséged a gazdagságra ami akar életed végéig is kitarthat;)
2017. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Pár interjúja alapján én nem mondanám,hogy nem tartom nagyképűnek. És nem is annyira szép.
2017. okt. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem a pénz meg hogy,jól nézki nagyon kevés a mai világba.A munkája meg érdekes szépen kel nézni és fizetnek meg divat ipar hogy, sokan még azért is fizetnek beteg 1 világ😂
2017. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem fog elveszni ,ügyes magyar lány ő. Mielőtt megráncosodna és már nem kapna szerepet a kifutón, elveteti magát valamelyik milliárdos híres emberrel, aki kiteheti a polcra trófeának , és szépen kitartják élete végéig,válás esetén meg külön jól jár majd.
2017. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#17 Nem vagy nagyon otthon ebben a trófeafeleség témában.... A gazdag vén perverzek nem ráncosodó, kiöregedett modelleket szoktak maguk mellé vásárolni, hanem huszonéveseket :)

Bár abban egyet értek, hogy tényleg nem kell félteni; nem valószínű, hogy cba-ban lesz pénztáros, mint ahogy azt itt páran túlcsorduló kárörömmel várják (mindig izgalmas ugye a másik bukása) de simán el tudom képzelni, hogy el tud majd helyezkedni a divatszakmában, csak nem modellként...

2017. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mit kell lepontozni:Dnem mondtam semmi rosszat csak az igazságot;)
2017. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

"egyszer ő is megfog öregedni és akkor már nem biztos h olyan sokat fog keresni"


Az megvan, hogy akinek sok a pénze, az nem szokta az egészet elkölteni két fizetés közt? Bírom, amikor az emberek mindenkinek az életét a minimálbéresek példájára képzelik el :D

2017. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!