Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy aki...

Miért mondják, hogy aki divatos dolgokat csinál, annak nincs egyénisége?

Figyelt kérdés

Pl a kedvencei közt vannak népszerű könyvek, filmek, illetve mondjuk olyan ruhát vagy kiegészítőt is hord,amit mások is, plázában vásárol...

Olvastam már itt olyan kommentet is férfitől, hogy összegyűjtötte listára a legnépszerűbb filmeket az utóbvbi pár évből, és ha a kiszemelt lány abból csak egyet is látott, az kuka.


De manapság már képtelenség teljesen egyedinek lenni, illetve az egyediség nem is igazán ezen múlik


2017. okt. 13. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#7 Bocs, nekem nem akadt meg ezen a szemem. Ebben igazad lehet, bár a "kuka" itt nem jelzõ, hanem arra mondják, hogy ejti a lányt és nem randizik vele többet, inkább egy elutasító bánásmód, mintsem vélemény.
2017. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#6 Abban igazad van, hogy csak azért, mert valaki úgy dönt, nem követi a divatot, nem rosszabb a divatot követőknél. Akkor félreérthetőbben fogalmaztam. Én konkrétan erre az egy pasira értettem, hogy rosszabb, mert azáltal, hogy a "kuka" szót használta, érződött belőle a lenézés, és egyben az, hogy magát jobbnak gondolja náluk, mert nem méltók arra, hogy törődjön velük.


Ha ennyire gáz filmekről lenne szó, mint pl. az Emoji, azt jobban megértem, de "az utóbbi évek legnépszerűbb filmjei" nekem nem ezt jelentik, mert amennyire tudom, pl. pont az Emoji nem lett olyan népszerű, csak nagyon nyomatták. Meg voltak azért az elmúlt években is jó filmek néha, ha nem is sok.


Egyébként a teljes igazságot nem tudom, milyen ez az ember, csak a rendelkezésemre álló infóból szűrtem le egy véleményt. A fő álláspontom továbbra is az, hogy szerintem az a legjobb, ha valakinek nem a divat határozza meg az ízlését, hanem hagyja, hogy meghallja a saját gondolatait, és eldöntse magának, mi jön be neki.

2017. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Léteznek tényleg kivetnivaló példányok a tömegkultúrában, természetesen nem mindegyik. Lehet annak is 80%-a elfogadható és 20%-a olyan elkorcsosult, hogy csak ízléstelen emberek fogadják el.

Én nem mondom, hogy kövezzék meg Biebert, vagy Despacito szerzõjét, mert biztos ezekben is van valami élvezhetõ, nem mondom hogy nem. De aki teheti, az biztos talál ezeknél jobbat is a zenemūvészet széles palettáján. Mika-t s hozzáhasonló zenészeket én is szeretem.


Amúgy én is ilyen voltam fiatalabb koromban, kerültem mindent, ami kommersz ízlés. Egyszer zavarba jöttem egy ilyen "túl-egyéniségeskedõ" barátom elõtt, aki kiszúrta, hogy az oldalamon volt egy Pink(?) zene talán, már nem emlékszem, de kinevetett emiatt:)) Kiskoromban hallgattam, de most nem lennék képes rá:)) Elszégyelltem is magam a barátom elõtt:))

Most én is mindenre nyitott vagyok, társaságban sose zavar egy film vagy zene, mindent tudok élvezni nagyrészt, egy rádiót is megtudok hallgatni. De megvannak a sajátos kedvenceim, amelyek közel állnak.


Egyetértek abban, hogy mindent meglehet nézni, csak az számít hogy mirõl borítékolod el azt, hogy az ízlésednek megfelelõ és tetszik!

2017. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!