Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik beleszólnak más dolgába/életébe?

Figyelt kérdés

Tehát olyanba,amihez semmi közük. Talán az ilyeneknek nincs jobb dolguk?

Mindenki sepregessen a saját háza táján!



2017. okt. 20. 22:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%
Jó helyen kérdezed, mikor ezen az oldalon csak olyan emberek válaszolnak, akik éppen beleszólnak mások életébe.
2018. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

Hmm...

Más az ha valaki kérdez s rendesen tud valaki a hozzászólásával segíteni/átlátni a dolgokat.


Erre van az oldal.


Az más: ha vannak olyanok, akik nem tudnak beszélgetni/viselkedni ember módjára s csak a rosszat/hibát keresi a másikban (miközbe lehet, az illetőnek nagyobb gondjai vannak az életében.)


Mi akik ide írunk valahol nem vagyunk kivételek a "nincs jobb dolguk?" személyek közül.


Senki nem írta meg, pl ő maga miért is ír ide.

Részemről annyi, hogy reggeli unalom, szeretek adott témákon s mi magunkon, embereken elmélkedni (pozitív s negatívokat is nézve).

+itthoni munkaköröm van és kolléga nem kelt fel, akivel szoktam társalogni egyeztetni.

Másoknál mi lehet a háttér? :)


S azt mondom az utolsó mondatára a kérdezőnek:

Csak azok az emberek ne okoskodjanak, akik hasonló/rosszabb vagy ugyan abban a cipőben járnak. :(

Nem egy olyat olvasni errefele sajna.


Ha pl a kérdező gondjait átérzi, mert ő is volt az adott helyzetben s elmondja, hogyan lábaljon ki. Az is más...

Stb


Azok a témakörök érdekelnek, amikben látom kinek mik a gondjai/véleményei pl egy főnökről, munkahelyről.

Mivel hamarosan egy kis csoportot akarok kialakítani a tervezett üzletemhez s szeretnék egy békés együtt működő barátságos társaságot.


Szeretnék jó irányító lenni, aki fele mernek felszólalni minden következmény nélkül. Emberként viselkedni stb.


Sok féle emberrel találkoztam, ezekből is tanultam.


Az pedig tény naaagyon sok rossz indulatu ember van a vilägunkban.

S azok, akik úgy érzik nem oda tartoznak nem egyszerű rátalálni olyan személyekre, akivel/akikkel szívesen kapcsolatot ápolna.

2018. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
15%

Jó helyen kérdezed, mikor ezen az oldalon csak olyan emberek válaszolnak, akik éppen beleszólnak mások életébe."


Ezt lehet jobban át kellett volna gondolni :) Mivel így rád is illik a szöveg.

2018. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Ui: Nem kötekedés, csak a logika... picit olyan, mintha fegyvert fognál a másikra s magadra is.
2018. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
és akkor mi van? képzeld, ehhez nem kell olyan sok logika, pontosan átláttam, mikor leírtam. Nem vagyok óvodás, van önkritikám.
2018. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Vagy azért csinálják, mert unatkoznak és úgy gondolják, hogy saját magukra figyelni nem elég szórakoztató, vagy azért, mert zavarja őket az, hogy más rossz döntéseket hoz, még akkor is, ha ez az ő életükre semmilyen hatással nincsen.
2018. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
50%
Nekem eleg nagy reszben emiatt ment most tonkre a kapcsolatom. A parom elkepesztoen befolyasolhato, es igencsak sok kulso "rasegites" volt abban, hogy ugy dontott, ahogy. Volt egy problemank, amit o szeretett volna rendezni (ezt o maga mondta egy kozos ismerosnek), de mivel mindenki azt mondta neki, hogy ne rendezze, igy is tett.
2018. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
65%
Utálom az ilyen nyomorék embereket. Sajnos tapasztalatból beszélek. Olyanba beleszól, amihez az ég világon semmi köze...ki nem állhatom.
2018. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
5: Ez nem szabadság, ez a félművelt szellemi proletárok tipikus gátlástalansága. A kert tanácsot meg kell hallgatni, a kéretlen beleszólást is lehet udvariasan kezelni, ha nagyon durva, vagy valami random embertől jön, akkor lehet tisztázni, esetleg kikérni magunknak, ha túlzottan indokolatlan. Ezt nehéz teoretikusan megválaszolni, adott esetekre van szükség.
2019. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%
Azon kivul, hogy magasrol leszarom, mit pofaznak, nem tudok veluk mit csinalni.
2020. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!