Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Azt élvezem ha...

Mit csináljak? Azt élvezem ha piszkálhatok embereket

Figyelt kérdés
Az egész év elején indult, amikor új osztálytársunk jött. Aztán ő valamit csinált, valami apróságot, asszem beköpött minket, amiért csak úgy viccből de tényleg viccből elterveztük, hogyan öljük meg. Ez az egész elfajult odáig, hogy már azzal zaklattuk, hogy meg fog halni, és dobáltuk, meg rugdostuk. Na de eközben megtetszett, és ha nem is úgy de jóba szeretnék vele lenni. Ezért tök depis voltam, mert ő egy hisztis gyereknek gondol... Közben meg rászoktam arra, hogy azon vezetem le a feszültségemet ha piszkálok másokat... De én ezt nem szeretném, de nem tudok változtatni. Readásul már anyukám sem bízik bennem mert egy hét alatt 2 intőt vittem haza, pont azért mert beszológattam az órába, mert ideges voltam. Nagyon rossz ember vagyok? Mit csináljak?

2017. okt. 24. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy r@hadékok voltatok. Ha akarsz tudsz változtatni, el nem tudjátok képzelni, hogy milyen lelki sérülést tudtok ezzel másnak okozni. Változz meg, még nem késő.
2017. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na és feltűnt, hogy akit piszkálsz, arra az emberre valamilyen szinten irigy vagy. Esetleg régi esetlen énedre hasonlít, azért neveted ki.
2017. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenki tud változni, ha akar. Önuralom és önnevelés kérdése.Az jó jel, ha felismered a hibád és változni akarsz, de ez csak rajtad múlik. Ez a helyzet neked se jó.A bizalmat ügy szerezheted vissza,ha változol. Nem szólogatsz be az órán, nem lesz intő/anyud értékelni fogja/.Ilyen viselkedés hátterében más probléma áll...amit feltűnési viszketegséggel/ez esetben rosszalkodással, vagánysággal vezeted le/Mondja egy pszichológus. Ha beszélgetni akarsz, írj privit.
2017. nov. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!