Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ha egy férfinak...

Mit gondoltok ha egy férfinak 31 éves korában még nincs jogosítványa, viszont eddig mindig boldogult az életben, ráadásul külföldön? A kérdés nőknek szól és nem lányoknak! Kíváncsiságképpen ha nem gond életkort is kérnék.

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
9 Na végre valaki lát is nem csak néz.
2017. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

engem egyáltalán nem érdekel ez. nekem sincs jogsim, és nem is lesz, egy potenciális pasi/férjjelölttől sem várom el, hogy neki legyen. az utazást máshogy is meg lehet oldani, az meg, amit előttem írtak, hogy egy férfi jogsi nélkül nem férfi, hülyeség. még nagyobb baromság, mint az, hogy csak akkor férfi valaki, ha gyúr... belső tulajdonságok tesznek egy pasit férfivá, csak ezt sokan nem fogadják el, de ezekkel az emberekkel nem is kell foglalkozni.

19/L

2017. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%
Ez ultra gáz, akit ismerek és 30 éves korára még egy jogsit se tudott csinálni mind fogyatékosak. A mai világban egy alap dolog egy családban legalább egy autó és jó ha azt anyuka, apuka is tudja vezetni.
2017. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát engem nem nagyon érdekelne, max együtt bkv-znánk.

20l

2017. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

ma 17:07


Akkor szerintem az ismerettségi köröddel van gond, én is ismerek sok embert jogsi nélkül, egyik sem fogyatékos semmilyen szemszögből, és maga a jogsi hiánya sem számít fogyatékosságnak a szememben.

2017. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy mindenki reálisan látja a dolgot és hogy mégis csak vegyesen írtatok! Eddig mindent megoldottam ez nélkül, bár már régóta látom hogy illő lenne, ahogy írtátok is ha valami baja esik a páromnak és a többi... Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 18. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!