Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy ezzel a külsővel születtél?

Figyelt kérdés

Ha nem,miért?

Mi az amit nem szeretsz magadon?Szerinted ez a hiba megakadályoz valamiben az életedbe?



2017. nov. 24. 20:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Neeemmmm.

Ha nem,miért? - Mert tenyleg ronda vagyok. Nincs egyetlen szep testreszem sem.

Mi az amit nem szeretsz magadon? - Rossz a testalkatom, kuszak a fogaim, csunya a borom, rossz az izomzatom, mozgassal sem lesz szep feszes a testem.

Szerinted ez a hiba megakadályoz valamiben az életedbe? - Nem, mert az amugy csunya testem remekul mukodik, teljesen egeszseges es eros a szervezetem, es mindenre kepes a testem, amire szuksegem van. Probalom erre emlekeztetni magam, mikor a ronda kulsomon kesergek. Hogy az egeszseg a lenyeg, nem a szep kulso. Es hogy halasnak kene lennem es szeretnem kene ezt a testet.

2018. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#29 - 174 cm-hez a 64 kg tokeletes egy nonek. Pont idealis, ha kiszamolod a BMI-det.
2018. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, én vagyok a 174/64 kilós, köszi,tudom, hogy a BMI szerint ez ideális, de sajnos a mai kor ideáljának nem a legjogg, és akkor még finoman fohalmaztam. Az emberek nagy része ezt már molettnek, teltnek, sőt tehénnek (!) titulálja. Ezért is vagyok rajta h.újra minimum 58-60 körül mozogjak.
2018. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, legjogg=legjobb, fogalmazni, nem fohalmazni.
2018. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!