Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy ezzel a külsővel születtél?

Figyelt kérdés

Ha nem,miért?

Mi az amit nem szeretsz magadon?Szerinted ez a hiba megakadályoz valamiben az életedbe?



2017. nov. 24. 20:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Minden igaz rám amit az első írt és ki nem állhatom a testem... Összesen két dolog tetszik magamon: a formás körmeim és a szám.
2017. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát...azt hiszem, is-is. Például az arcom lehetne szebb is, de jóval csúnyább is. Igazából csak az orrom az, ami már egy pár éve frusztrál, mert nagyobb az átlagnál és kicsit széles is. Meg a füleim hosszúkásak és nagy a fülcimpám, mondjuk ez szerintem annyire nem vészes, főleg, hogy a hajam szinte mindig eltakarja. Néha érzek egy enyhe kisebbségi komplexust mások mellett, de már azon vagyok, hogy elfogadjam és szeressem magam így, amilyen vagyok. 17/L
2017. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Igen. Enyhe tudsúlyom van (bár emiatt egyre kevésbé aggódok, mert éppen fogyok le), és idealista vagyok, valamint túl lelkis, és emiatt egyelőre szűz. De mégis, tök normális az arcom, normális az izomzatom, szép a bőröm, sejmes a hajam. A sólyom miatt nem vagyok egy adonisz, de én azt mondom, hogy becsülje az ember amije van és próbálja kihozni belőle a legtöbbet!

18F

2017. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
* súlyom
2017. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nem, mert 1, nem kellek senkinek; 2, nem igazán ért meg szinte senki sem.

Amit nem szeretek: egy ideje prokrasztinálttá váltam, de dolgozom rajta. Igen, megakadályoz, hogy önmagam legyek.

2017. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

elvagyok magammal..


a magasságomat szeretem | 192 |

azt is, hogy vékony, szálkás vagyok

meg a fejem is elég jó


göndör haj

kisebb láb |csak 46 os, de márkás cipőből nem mindig kapni| jó lenne

2017. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nagyrészt nem. Sajnos túlsúlyos vagyok, és könnyen hízékony alkat, leadni meg nagyon nehéz lesz :( Illetve a fejformám sem férfiasan szögletesebb, hanem kerekebb.

Amit szerencsésnek érzek azok viszont a kék szemeim.

2017. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
#17es vagyok, meg még a magasságommal is meg vagyok elégedve, 180cm magas vagyok.
2017. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
6%

Most már igen. Kiskamaszként/kamaszként utáltam a vékony csontjaimat, túl soványnak éreztem magam. Az osztálytársaim rendszeresen cikiztek, ropinak csúfoltak.

16-18 éves koromban -miután teljesen kifejlődtem- jöttem rá, hogy nyertem a genetikai lottón. Teljesen anyukámra ütöttem az alakomat illetően, homokóra alakom van, 96-67-96 méretekkel, két gyerek után is. Ugyanakkor apám vékonyságát is megörököltem mellé, ezért annyit ehetek amennyit csak akarok, nem tudok hízni. 173 centi vagyok és 56 kiló. A fenekem kerek és 75/DD a melltartóméretem ha épp felveszem mert amúgy nincs rá egyáltalán szükségem. A lábaim is jók. A kezemet nagyon szeretem, hosszú kecses ujjaim vannak a körmeim formája szép és hosszúra meg tudom növeszteni őket. Férjem oda van értük, mert jól lehet velük hátat vakarni :)

Az arcom ovális, a szám kicsi és közepesen telt. A szemeim nagyok és érdekes színűek (hazel), világoszöldek, középen sárga cirádával emiatt folyton változik a színük.

Egyedül a hajamat nem szeretem, átlagos barna és túl vékonyszálú, de megbékéltem vele :)

2017. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Igen, jó testet és intelligenciát kaptam az Istenektől. Bár a belem lemehetne már, zavar, hogy izmos vagyok, de a hasam nem elég lapos.

25/F

2017. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!