Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy ezzel a külsővel születtél?

Figyelt kérdés

Ha nem,miért?

Mi az amit nem szeretsz magadon?Szerinted ez a hiba megakadályoz valamiben az életedbe?



2017. nov. 24. 20:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Igen. Szép az arcom, erős és dús a hajam, arányos, homokóra testalkatom van.

Az már az én hibám, hogy enni és kicsit dagi vagyok, de a "hozott anyag" alapján szerencsés vagyok.

2017. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen rondának tartom magam.... A füleim elállnak, kisfiús arcom van és vékony testalkatom van 21-éves létemre. Mindenki azt hiszi, hogy 15-éves vagyok. Ezzel mondjuk nem is lenne baj, ha lenne egy lány, aki kapcsolat céljából ismerkedne velem, de ezek szerint ilyen nem létezik, vagy én vagyok annyira ronda, hogy senkinek sem vagyok az esete..... 21/F
2017. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Átlagban igen. Néha vannak rossz napjaim, de összességében elégedett vagyok a nem tökéletes kinézetemmel. 26/N
2017. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Mivel tudom, hogy lehetne sokkal rosszabb is, igen. Átlagos vagyok. Nincs nagy sikerem a nőknél, de tudom, hogy előbb vagy utóbb megtalálom a párom. Addig is élvezem a függetlenséget. Amúgy sem élveztem soha az egy éjszakás kalandokat, egy idő után rájöttem, hogy nekem érzelmek kellenek ahhoz, hogy valakivel lefeküdjek.


26f

2017. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Az arcommal különösebben nem lenne (nagy) baj, de az alakomat és a testem gyűlölöm.
2017. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
uccsó, az arcz a fontos, nincs gond:)
2017. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nekem az arcommal nincs bajom, a hajamat ritkán tudom úgy megcsinálni, hogy tetsszen, ezért általában nem foglalkozom vele. Kicsit nyámnyila testem van, szerintem túlságosan vékony vagyok. 185 centi vagyok, ennek örülök, de ehhez nyilván kevés 72kg.
2017. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám, pontosan mintha a 3. válaszoló a számból vette volna ki a szót, én is ugyanaz vagyok, egy az egyben, így legalább nem kell részleteznem, hogy miért nem vagyok elégedett, mert előttem már valaki megtette...
2017. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,de egy picit azért írok még pár gondolatot, hogy még miért nem a már leírtakon kívül: hízékony alkat vagyok (jelenleg 174 centihez vagyok 64 kiló, de ha nem vigyáznék és diétáznék állandóan már 80 lennék), a hajam természetes színe sötétbarna, amit gyűlölök, töredezik, festetem szőkés-vörösesre, mert gyűlölöm a sötét hajamat, aminek megfelelően természetesen a szemöldököm is sötét és vastag, és hadd ne részletezzem, milyen gyakran kell borotválkoznom is, mindenhol... A körmöm is gyenge, törékeny, és én vagyok az, akin szerinte semmilyen ruha nem mutat igazán jól. Körte alakom van... Az egyetlen előnyös tulajdonságom ami a külsőmet illeti, hogy nem vagyok egy pattanásos típus, legalábbis az arcom, sokan alig hiszik el azt is, hogy semmilyen arcápoló krémet nem használok külön, mert elég szép a bőröm, és más barátnőm meg nem győzi kenni magát, és majd ellepik a ragyák...

Összességében: Unalmas, előnytelen külsővel rendelkezem, lehetnék sokkal vékonyabb, (ezen mondjuk rajta vagyok), lehetne a hajam színe világosabb, az arcommal nincs különösebb gond, de nem is kifejezetten szép. A párom nagyon szeret így, és nem csak, hogy elfogad hanem szerinte szép vagyok, nagyon is, de nekem akkor is fáj, hogy az emberek átnéznek rajtam (férfiak és nők is), nem vagyok számukra bizalomgerjesztő, ebből adódóan nem is túl kedvesek velem a legtöbben. :(

2017. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint, bocsi nem szerinte, hanem szinte akart lenni...
2017. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!