Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális doiog...

Szerintetek normális doiog az, ha az anyám földhöz vágja dühében a tabletemet? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szitu az volt,hogy velem veszekedett és mérgemben nem törékeny dolgot dobtam el,errefel ő földhöz b..ta a tabletemet,amiről tudta nagyon jól,hogy csak azt tudom használni.Folyton azzal csesztet,hogy nem segítek semmit,holott szinte csak rám számíthatott sokáig,azt mondja,hogy a kapcsolatait tönkretettem meg ilyenek.Elég sokszor emiatt úgy érzem,mintha akadályozna és nem kívánt személy lennék számára is.
2017. dec. 21. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Én az édesanyáknak szoktam igazat adni, mivel nekik MINDIG több a problémájuk, mint a gyerekeiknek. Ha feszült a hangulat, akkor addig tedd el a tabletet és az egyéb törékeny kütyüket.
2017. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 sanyinak ***** válasza:
82%
Nem, szerintem nem normális a tabletedet a földhöz vágnia és téged hibáztatni a kapcsolataiért.
2017. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 kenytelen voltam a telefonjat elkerni...
2017. dec. 21. 22:04
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem normalis dolgok ezek. Nem a tablet miatt, hanem mert nem szabadna idaig eljutni. De ha jol ertem, te vagtal foldhoz eloszor valamit...
2017. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 nem volt velem sok gondja anyámnak

hisztis voltam pár évig,nem voltam se neurológiai,se pszichiátriai problémás,könnyen tanultam,még tanulnia se kellett velem sokat és a gyerekei közül én voltam,vagyok a legönállóbb(ezt még ő is mondta régebben),sose úszítottam senki ellen,és senkit ellene

folyton ő bombáz engem a vele történtekkel,meg hogy a fater mit csinált,meg régebben a pasijáról kellett hallgatnom a panaszát

2017. dec. 21. 22:11
 6/23 A kérdező kommentje:

igen én vágtam földhöz,mert már egy ideig tűrtem megint,h nekem ront és már nem bírtam tovább

ez kb. 1órán belül történt

ugyanazzal nekem jött többször,h tudnom kéne már

ha vmihez nincsen érzékem,akkor honnan a p...ból tudjam?

2017. dec. 21. 22:18
 7/23 A kérdező kommentje:

épp ezaz utolsó,h én már sztem eleg sokat segitettem,segitek neki

pl.tobbszor elofordul,h telefonozik egesz nap es en takaritok,mosogatok stb es amikor szolok,h mosson fel,h ne egyedul csinaljam o nem mos fel es beszol vmit

volt h betegen majdnem tudogyulladassal is segitettem,meg akkor is ram szolt h ne lustalkodjak...szted?

2017. dec. 21. 22:24
 8/23 A kérdező kommentje:
nem a segitseg a bajom,hanem ahogy viselkedik velem
2017. dec. 21. 22:26
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Mondom, hogy anyád egy agyhalott idióta. Inkább nem írom le mélyebben, hogy mit gondolok még róla.
2017. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Nézzetek mindkettemindketten magatokba inkább.
2017. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!