Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális doiog...

Szerintetek normális doiog az, ha az anyám földhöz vágja dühében a tabletemet? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szitu az volt,hogy velem veszekedett és mérgemben nem törékeny dolgot dobtam el,errefel ő földhöz b..ta a tabletemet,amiről tudta nagyon jól,hogy csak azt tudom használni.Folyton azzal csesztet,hogy nem segítek semmit,holott szinte csak rám számíthatott sokáig,azt mondja,hogy a kapcsolatait tönkretettem meg ilyenek.Elég sokszor emiatt úgy érzem,mintha akadályozna és nem kívánt személy lennék számára is.
2017. dec. 21. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Mindketten*
2017. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

Az egész leírás NAGYON hiányos.

Valószínűleg eléggé erős érvek szólnak ő mellette is.

És a te írásodból az látszik, hogy eléggé eltitkoltad a lényeget, mert valszeg te is tudod hogy te vagy a hibás és a rossz, és megérdemelted.


Nem kívánt személy vagy a számára, szarik rád, ezért tette tönkre a tableted, és az arcodba mondta hogy tönkretetted a kapcsolatait.

De ugye, ritka eset az amikor egy ember azért dühös a másikra mert nincs oka rá.


Én a helyedben magamba néznék, hogy mi rosszat csináltam ami miatt ezt váltottam ki belőle. Eléggé úgy érzem az írásodból h megnehezíted a helyzetét rohadtul, mert szarsz a másikra.

2017. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció szakadék van köztetek.

Agresszióra kétféle valasz van, amire számítani lehet: még nagyobb agresszió és meghunyászkodás. Melyik volt a cél?


Lehet máshogy is kommunikálni.

2017. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%

Bateg, anyád lánya vagy, így mit vártál anyádtól, miután dobálózol dolgaival...


Ha gond van, akkor leülni nyugisan s megbeszélni;) Hallottál e módszerről már esetleg?

S még csodálkozol, hogy utál...idén szenet is kaphatsz gondolom, ha nem tanulsz meg viselkedni...

2017. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nem szoktam vele ordibalni,amikor van valami bajom v nincs jo napom,akkor is csendben vagyok

a testveremmel is igyekszek turelmes lenni es nem mindig kiabalok ra,anyam vmikor kioszt h ne legyek mar ilyen lagymatag

kulonbozo a mentalitasunk sztem ez a gond forrasa es ez megmarad amig meg nem halunk

2017. dec. 21. 22:58
 16/23 anonim ***** válasza:
46%

Ő vette neked, nem?


Teljesen mindegy, hogy mit, amíg vagdalkoztok, egyikőtök se normális. Te sem vagy jobb semmivel.

Legközelebb, ha valami nem tetszik, akkor ne állj le vele üvöltözni és ne dobálózz, hanem ültesd le és higgadtan próbáld vele megbeszélni. Nem olyan nehéz, csak meg kell próbálni.

2017. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem inkább tányérokat dobáljatok, az olcsóbb.
2017. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hat amikor igy viselkedik nem igazan lehet vele beszelni nyugodtan,nyugodtan szoltam hozza eleinte,o mondta,mormolta a magaet es kozben hibaztatott

en mar sokszor banom,h vilagra hozott..

2017. dec. 21. 23:12
 19/23 anonim válasza:
18%
Csak ámulok, milyen kérdések, panaszok vannak itt az oldalon a szülőkkel kapcsolatban. Életemben nem emeltek kezet rám a szüleim.
2017. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%

# 20


Ha tudod, hogy nem tudsz vele beszélni, mert dilis, akkor maradj csendben s beszélsz, amikor nyugis-normális.

Az agybaj alatt elkerülöd, nem ingerled.


Bizonyára van elég baja-gondja s te-ti vagytok a "villámhárítók" sajnos.

Lenyugszik, akkor beszélj vele ezekről, gondjairól...a stressz miatt ilyen veled is.Bizonyára szeret titeket s te is őt csak másként kellene kezelni a gebaszokat s nem egymást battatva.

2017. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!