Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális doiog...

Szerintetek normális doiog az, ha az anyám földhöz vágja dühében a tabletemet? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szitu az volt,hogy velem veszekedett és mérgemben nem törékeny dolgot dobtam el,errefel ő földhöz b..ta a tabletemet,amiről tudta nagyon jól,hogy csak azt tudom használni.Folyton azzal csesztet,hogy nem segítek semmit,holott szinte csak rám számíthatott sokáig,azt mondja,hogy a kapcsolatait tönkretettem meg ilyenek.Elég sokszor emiatt úgy érzem,mintha akadályozna és nem kívánt személy lennék számára is.
2017. dec. 21. 21:44
1 2 3
 21/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
74%

Ó, kiscsikó, azt hiszed, egyedi vagy?

Ez egy ilyen ország. Mostanában még ilyenebb. Félhülye, idegroncs szenvedélybetegek tolják ki a purdét a szocpolért, családi pótlékért, újabban Víctor csókjáért. Apuka hun van? Megmondom én, hun van. Lehet, hogy a kócsmában vedel. Lehet, hogy hajléktalan, mert a válás után ki lett semmizve. Lehet, hogy szegénykém 2 méterrel a talaj szintje alatt van, mert 42 évesen bestresszelte a meló, meg a pacalarcú főnök, oszt elvitte egy szívroham. Ó, a pannon idill. Alkoholizmus, ruppótlanság, prolibuli... De te még jól is jártál, legalább nem egy nejlonzacskóban végezted félnaposan. Kemény dógok ezek. Mint egy jóféle Móricz novella.

2017. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
10%

"Életemben nem emeltek kezet rám a szüleim."


Épp eléggé kicsesztek veled ezzel a névvel, Dominiccc.

2017. dec. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"hat amikor igy viselkedik nem igazan lehet vele beszelni nyugodtan"


Anyu! Nyugodjunk le és 10 perc múlva üljünk le megbeszélni.

2017. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!