Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy aki tehetős...

Miért van az, hogy aki tehetősebb családból van, azokat mindig többen szeretik? Vagy úgyis kérdezhetném, hogy aki szegényebb családból van, azt miért nem szereti senki (vagy csak kevesen)?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 22:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Persze a felszínes érdekkapcsolatokkal tisztában vagyok. Mikor néha rájön a gazdag emberre is az őszinteség érzése, és megkérdezi magától, hogy: "Ezek az emberek tényleg engem szeretnek, vagy csak a pénzemet és azt a hamis képet, amit mutatok magamról?" Igen, olyankor lehet szoktak történni nagy megvilágosodások. De hát kinek van ideje őszintének lenni a mai világban, a sok hajtás, meg magamutogatás közt? Én mindenesetre kellemetlenül érezném magam olyan emberek társaságában, akikről tudom, hogy csak a pénzemért vannak velem. Volt is rá példa régebben még suliban, hogy lett egy valamim, ami úgymond menőnek számított, és akkor egyből máshogy lettem kezelve. És magamban meg azt gondoltam, hogy ez, de gusztustalan dolog, és nem is vártam el, hogy engem most azért máshogy kezeljenek. Tehát mikor én ezt átéltem ezek fogalmazódtak meg bennem: gusztustalan, kellemetlen, utálom az embereket.
2017. dec. 27. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!