Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bűntudatkeltés/önsajnáltatás...

A bűntudatkeltés/önsajnáltatás egy képesség? Te hogy kezeled az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Ha valaki indokolatlanul nagy hatással tud lenni rád, bűntudatot kelt anélkül, hogy bármi jelentősebb baj okoztál volna, akkor ennek te vagy az oka, amiért bedőlsz neki, vagy ő valamit “nagyon jól csinál”?

Volt olyan barátod, aki könnyen magára tudta vonni a figyelmet, bármilyen jelentéktelen kis problémája volt?


2018. jan. 1. 11:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a közvetlen környezetemben van,aki rendszeresen bűntudatot+az elesettség érzését akarja bennem kelteni,hogy így magához láncoljon. De én már egy jó ideje teljesen immunis vagyok rá,mert tudom,hogy ugathat bármit,hibáztathat engem mondvacsinált okok miatt,az csak rizsa. Tehát nincs okom szarnak érezni magam.
2018. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!