Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek hogy...

Szerintetek az emberek hogy reagálnak mit éreznek ha pl a villamoson meglátják hogy egy 20 éves lánynak iPhone 7plus vaj a kezében?

Figyelt kérdés

#érzés #lenézés #bámulas ...
2018. jan. 7. 10:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es válaszoló gondolata a mérvadó ebben a kérdésben!


Ilyen dolgokkal csak a nincstelen prolik foglalkoznak, hogy kinek milyen a mobilja. Akik már a hatodik hitelt veszik fel az ilyen szrokra, de még egy érettségijük sincs.

2018. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Semmit, mit gondolnék róla? Annyit ismernék fel belőle, hogy iphone, max. ha jobban megnézem még a 4, 5s, 6s (nekem is ilyen van) nagyjából megvan és azt lehet, hogy felismerem, a mérete miatt meg gondolnám, hogy valószínűleg plus. Ugyanakkor nem foglalkozok ilyenekkel, semmi közöm nincsen hozzá, hogy kinek milyen telefonja van és nem is érdekel. Ahogy valaki már írta, max. a zsebtolvajok kíváncsiak rá :) Szerintem ennek semmilyen jelentősége nincsen, hiszen ez csak egy telefon, ugyanolyan használati tárgy, mint egy tűzőgép...Másrészt szerintem ez nem is presztizskérdés, a többi pl. Samsung telefonok is drágák, mikor kijönnek az új modellek és az iphone sem megy ritkaságszámba...én úgy kaptam ajándékba, csomó ismerősöm kedvezményesen vett magának, mikor telefont cserélt és olyan is van nagyon sok, aki céges telefonnak is iphonet kap. Nincsen ebben semmi különleges szerintem és nem értem, hogy miért kellene azon gondolkozni, hogy magának vette-e/kapta-e/lopta-e stb., kit érdekel? Semmit nem befolyasol egy telefon.
2018. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%
"Talán ha nem akarna mindenki 30 éves koráig tanulni, ezen kívül lenne bennük valami életrevalóság és elég élelmesek lennének, akkor már fiatalon se szorulnának szülői segítségre és nem kéne magukból kiindulva tévesen itélkezni másokról" - Talán ha apám nem tanult volna tovább munka mellett, és nem szerzett volna két diplomát, akkor maradt volna szegénységben, amiben felnőtt. Sokan iskola mellett is dolgoznak, és munka mellett is még tanulnak egész életükben, hogy versenyképesek maradjanak, ha esetleg megszűnne a munkahelyük, vagy éppen jobb munkakörbe akarnának kerülni. Az a baj a drága cuccokkal, hogy sokan úgy költenek ezekre, hogy egyébként nem telne rá, és hitelt hitelre halmoznak és eladósodnak miatta. A lakáshitelt elfogadhatónak tartom, mert a legtöbb ember másképp nem jutna lakáshoz, de nagyon sokan nem tudják úgy megtervezni a kiadásaikat, hogy ne bukjanak bele az áruhitelek és hitelkártyák csapdájába. Nem érdekel, ha valakinek ott van a kezében, mert csak annyit látok, hogy telefon, de nem tudom beazonosítani, hogy milyen, és nem is fontos számomra. Ha valaki hivalkodik vele, az viszont nem szimpatikus.
2018. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Van épp elég dolgom más egyébbel foglalkozni mint azzal hogy kinek mennyire új és drága telefonja van. A telefonok többségére ráismerek, de nagyon nem izgat el kinek milyen van. Az meg az ő saját dolga hogy honnan van, miből vette, hogyan jutott hozzá, kutyát nem érdekli, legalább is engem biztos nem. Van más egyé gondom bajom ami pörgeti az agyamat rohadtul nem izgat kinél milyen telefon van.
2018. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%
Azt hogy milyen csóró lehet hogy villamosozik. :)
2018. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok és 3 hónapig gyűjtöttem rá erre a telefonra iPhone 7plus és sikerül félre tennem “egy bizonyos összeget “ nem apuci és anyuci adta :D már 17 éves korom óta független nő vagyok és hatarozottnak is mondhatom magam :)
2018. márc. 7. 21:45
 27/27 A kérdező kommentje:
Ui.: nem hitelre van :p az nem jó dolog szerintem ;)
2018. márc. 7. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!