Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek hogy...

Szerintetek az emberek hogy reagálnak mit éreznek ha pl a villamoson meglátják hogy egy 20 éves lánynak iPhone 7plus vaj a kezében?

Figyelt kérdés

#érzés #lenézés #bámulas ...
2018. jan. 7. 10:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. lesz..om. Az csak egy használati tárgy, semmi több. Nem fogom kevesebbnek érezni magam, mert nekem csak egy viszonylag olcsó telefonom van. Én láttam már egyszer egy csajnál két telefont, egy IPhone-t és egy Samsung-ot (nem tudom milyen típusúak voltak, nem vágom annyira a telefonokat), nem estem hasra tőle. Ha valakinek a drága telefon a fontos, vegye, nem az én pénzemet költi.
2018. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%

Ha valakivel van, akkor kibeszélik, jobb esetben csak konstatálják, hogy ez van. Egy egymagában lévő utas csak konstatálja a helyzetet.

Ma már szinte mindenkinek mindene van sokszor tök fölöslegesen, így már sokakat már nem érdekli ez a dolog. Engem végképp nem érdekel.

2018. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
45%

10-es!

Ez sem feltétlenül igaz,amit írsz,sőt...

Sok szülő sem tehetné,csak a gyerekhez átmegy egy két haver,meg havercsaj az új telefonjaikkal,aztán a szülő megveszi a gyereknek (általában részletre) egy kis hiszti után,mert nehogy máN az én kölkömet csórónak nézzék alapon.

Pont ez a lényege a mobilpiacnak :)))

2018. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

@12:30


Ahol ételre meg számlákra is alig telik, ott nem hinném hogy hitelre vesznek 4 havi fizetésükbe kerülő telefont.

2018. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mit éreznek"??? :D

Miért, mit kéne érezni? Irigységet? :D

Unokatesómnak is iPhone-ja van, pedig minimálbérért takarítónő. Szóval még csak az anyagi jólétét sem lehet megítélni abból valakinek, hogy milyen a telefonja!

2018. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

14!

Jó,oké,de azokat most hagyjuk,az egy más kategória,bár kis túlzással azt gondolom,hogy pont a "menő" telefon miatt van,amit írsz...

2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Minimálisan se érdekli senkit, hogy milyen telefonod van. Egyébként 20 évesen még az is lehet, hogy ösztöndíj+ melóból részletre megvette magának. Erre van kiélezve a kérdés látom, hogy elkezdjünk ítélkezni. De nem, senkit nem érdekel ez. Ha mondjuk meztelenül szállna fel arra a villamosra a -2 fokban akkor megjegyezném hogy bajok vannak, egyébként ránézek fél másodpercre és továbbsiklik azonnal a tekintetem.

Még az se érdekel ha egy 10 évesnek van iphone X-e, mert a mai világban bárkinek bármije lehet. Nem tudhatod azt se hogy mondjuk, nyerték egy sorsolós játékban, vagy mi van a háttérben. Foglalkozz magaddal. Ennyi

2018. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
"Minimálisan se érdekli senkit, hogy milyen telefonod van." - Dehogynem, a zsebtolvajokat nagyon is érdekli. :-D
2018. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Fel se ismerem azt, hogy 7+, maximu addig jutok el, hogy iPhone.

Egyébként nem érdekel. Én nyaralásra költöm a pénzem, van, aki a kocsiját tuningolja, aki ruhájat vesz halomra vagy drága állatot tart (ló mondjuk). Miben rosszabb egy csúcstelefon, ha egyszer erre vágyik valaki? És ebből a szempontból mindegy, hogy a csaj dolgozott meg érte, vagy a szülei keresnek jól.

2018. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%

Én mondjuk 23 éves vagyok, és nincs iPhone-om mert szerintem túlbecsült és túlárazott szarok, de nem tudom milyen szánalmas pancser az, aki mindig arra gondol, hogy ha egy fiatalnak van egy iPhone-ja vagy egyéb drága holmija, akkor azt a szülei tették alá.

Az én telefonom is drága volt, van kocsim, nem is olcsó, bár nem luxusautó és már házat nézegetek magamnak, hogy elköltözhessek itthonról. Talán ha nem akarna mindenki 30 éves koráig tanulni, ezen kívül lenne bennük valami életrevalóság és elég élelmesek lennének, akkor már fiatalon se szorulnának szülői segítségre és nem kéne magukból kiindulva tévesen itélkezni másokról

2018. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!