Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a magyar lányok a...

Igaz hogy a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Más nemzetiségek is így gondolják(/ gondolják így)? Mitől ők a legszebbek?

2018. jan. 8. 02:40
1 2 3
 11/30 Mansour ***** válasza:
21%

"Én inkább úgy fogalmaznám hogy az európai lányok a legszebbek."

Egyetértek ezzel. És Európán belül pedig a Közép-európaiak, azon belül is a Kárpát-medenceiek. Na meg a franciák is tudnak csodaszépek lenni...

Egyértelmű az is, hogy az ember a saját fajtájához vonzódik leginkább.


És igen, ez azt jelenti, hogy itt átlagban több a szép lány. Egy-két kivételes szépség mindenhol akad, de azért sok helyen a nagy átlag gyengébb, bár lehet, hogy tényleg csak a számunkra tűnik így.


És mivel a kérdésben is így van, itt lányokról beszéltem. A nőknél már nem ilyen egyértelmű a helyzet. A magyarokra valóban jobban jellemző a túlsúly, és előnytelen öltözködéssel és hajviselettel is sokat tudnak rontani a megjelenésükön.

2018. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem ők a legszebbek. Más nemzetiségek lehet, hogy így gondolják, de nem mindegyik. Azért mások a legszebbek, mert őket még nem ismerjük annyira, mint a mieinket.
2018. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Arab férfiak az európai "hölgy-rabszolgákat" azért veszik/szédítik, mert hú milyen szépek? A nagy francot!


Egy-két bók, már dobja is magát a csaj! Arab nőnél ezt aligha lehet elképzelni, nem adják könnyen magukat.

2018. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

Lehet le leszek pontozva, de attól leírom.

A magyarországi magyar lányok nem a legszebbek. Amikor voltunk Mo-n osztálykirándulàson+iskolalátogatàs, max 1-2 szép lányt ha láttam. Mikor elmentünk egyik iskolába mondták a fiúk, h sokkal szebbek a lányok, mint Mo-n. Nincs baj a Mo lányokkal, csak kicsit, olyan furán nèznek ki, vagy hogy is mondjam.

Ahol itt élnek magyarok, azok meg hàt... minden 2. lány szép.

2018. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"Ha szőke, kék szemű embert találsz arra az nem azt jelenti hogy ő ugyanazon felmenőkkel rendelkezik mint a többiek.

Ugyanez elmondható itt európában is. Csak mert vannak itt indiaiak attól még nem azonos származásunk van."


Mi az, hogy nem azt jelenti, hogy ő ugyanazon felmenőkkel rendelkezik, mint a "többiek"?

Arrafelé zárt közösségek vannak, így nem nagyon keveredhettek más nemzetekkel!


Szóval ezzel azt akarod mondani, hogy fehér bőr, bárhol legyen is a világon, Európából származik? Ennél nagyobb baromságot aligha lehet mondani! Nyisd ki a szemed! A fehér bőr bárhol előfordulhat, nyilván normális kereteken belül. Gondolok itt arra, hogy szomáliai szülők gyermeke nyilván nehezen lesz fehér bőrű. De a Közel-Kelet északi felén, Törökországban, Iránban bőven vannak tejfehér bőrű emberek, akiktől hasra esnél, ha meglátnád őket.

2018. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Csak mert egy japán, egy iráni és egy ír is sápadt még nem azt jelenti, hogy mindannyiuk európai felmenőkkel rendelkezik.
2018. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A "többiek" szó alatt pedig a társadalom tömegét értem. Például németországban vannak németek, törökök és indiaiak is. Ettől függetlenül mind három csoportnak különböző ősei vannak. Csak mert egy helyen élnek nem egy népről van szó.
2018. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút butaság... minden nemzetiségnél vannak szép nők, vicc lenne, ha csak itt lennének.. Egyrészt nem ismerek minden nőt Magyarországon meg a világ többi részén, úgyhogy nem tudom eldönteni, másrészt mindenkinek más az ízlése. Én pl. rengeteg olyan nőt ismerek, akik azt gondolják magukról, hogy világszépek, verdesik magukat, el vannak szállva maguktól.. közben nem olyan nagy számok, mint ahogy előadják magukat.
2018. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%

Egy olasz mondta "kapkodtam a fejem"


100 cm^2 jut 31 szép nő. Olaszországban nem így van, néha lát szép nőt az ember.


És ez megmarad benned. Pl. Elmész Nakamud országba és 100 cm^2 látsz 31 kóbor kutyát, az megmarad benned emlékként s ha valahol meghallod Nukamud országot beugrik a kép a kóbor kutyákról.

2018. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

"szőke, kék szemű ember"


Aki szerint a MAGYAR tipusra ez jellemzö,az igencsak tévedésben van, a szökeség és a kék szem mßeg véletlen sem a magyaros kinézetre utal

2018. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!