Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a magyar lányok a...

Igaz hogy a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Más nemzetiségek is így gondolják(/ gondolják így)? Mitől ők a legszebbek?

2018. jan. 8. 02:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"kukdaku országba"

"negyedik azt mondja uk muk duff"

"Nukamud ország"


Te mit szívsz?:DDD

2018. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A szőka haj + kék szem pont a skandináv típus, csakúgy mellékesen megjegyezném.
2018. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
64%
*szőke
2018. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%
#21 Nem akartam valós országot írni. Tudod nekem vannak érzéseim.
2018. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%

Szóval egy ember mondta (egyébként olasz, és Magyarországon él, rádiós)


Sok a szép lány egy helyen, és ő(!) ezt tapasztalta, Olaszországban mást tapasztalt. Nincs értelme vitatkozni, ez az ő tapasztalata.


Az én véleményem viszont az, hogy nem a magyar nők a legszebbek, hanem az Afrikai nők. Nagyon szép veres a vaginájuk, és a bőrük fekete. Komplemeter színek miatt.

2018. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"Aki szerint a MAGYAR tipusra ez jellemzö,az igencsak tévedésben van, a szökeség és a kék szem mßeg véletlen sem a magyaros kinézetre utal"


Hát igen.

Magyar=világosbarna haj,barna szem,viszonylag világos bőr.

2018. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek egyet, hogy minden nemzet szerint a saját lányai a legszebbek. Nem találkoztam még osztrák férfival, aki szerint az osztrák nők szépek lennének,és sokat ismerek. Persze ez nem az osztrák nőkről szól, csak tapasztalat. A magyar lányok tényleg szépek, persze vannak más országokban is nagyon szép lányok.
2018. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ez így van bizony :) Sokan próbálják tagadni, de szerintem nincs értelme. Az meg butaság hogy mindenki saját nemzetét mondaná legszebbnek mindenáron. Ha én angol vagy német lennék (vagyok is részben xD) biztos nem mondanám hogy azok a legszebbek, mert nem. Be kell ismerni, jók vagyunk. Mint ahogy több latin nemzet és az oroszok is jók hozzánk hasonlóan.
2022. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Dehogyis, ez az egyik azokból a hazugságokból, amikkel ez a beképzelt elmaradott nép kábítja magát.

Teljesen átlagos kinézetűek a magyar nők, max. elhízásban jobbak, mint más népek női. Öltözköni meg egyáltalán nem tudnak, nagyjából a feslett és proli öltözködés keverékét alkalmazzák.

Raádásul a magyar lányoknál jellemző az indokolatlan „ jó magyar” nagyképűség, ami keveredik a nyugatról ömlő „csodás lények a nők” mantrával is. A magyar nők többsége szerintem csak szexre alkalmas, arra is inkább 30 éves korig, mert iszonyúan lepukkannak utána. Intelligenciában egy magyar (humán) diplomás nő nagyjából egy külföldi gimnazista szintjét karcolja alulról.

Az átlag nő arrogáns, átlagos képességű, bunkó, aki esküdözik, hogy nem érdeklik az alkalmik, nem szereti, ha leszólítják, kéreti magát, aztán ha elég domináns, férfias vagy, 2 óra alatt ágyba tudod vinni őket.

2023. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!