Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha egyszer nem...

Mit tehetnék, ha egyszer nem tehetek róla, de szörnyen lenézem az embereket? Egyszerűen fájóan ostobák zömmel, én pedig ezt nem tudom tolerálni.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt hinné, nem iskolázottságot értek alatta, pontosan tudom, hogy nem a diploma teszi az embert automatikusan értelmessé. Engem a külvilág egy nagyon toleráns, kedves embernek lát, pedig valójában szívből gyűlölöm az emberek többségét. Annyira fájóan ostobák, engem pedig valamiért állandóan megtalálnak, és traktálnak a hülyeségeikkel... (Ostobaság alatt értem a tudományelleneseket, a babonásokat, a helyesen írni se tudókat, a magukra büszke műveletleneket, a tv-ben szennyet bámuló prolikat, a turbómagyarkodókat, a magukat nagy liberálisnak hazudó véleményterroristákat, stb...)
2018. febr. 27. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Az emberek nagy része elviselhetetlen segg... Nincs mit ezen szépíteni.

Minél többel hoz össze a sors, annál biztosabb leszel ebben, és ha van internet hozzáférésed (ami nem is kérdés, tekintve, hogy most is a neten beszélünk) akkor olyan mennyiséggel láthatod a barmokat, hogy soha az életben nem fogod tudni elhitetni magaddal azt az illúziót, hogy az átlag ember normális vagy akár értelmes.

De mindenkinek más tartozik a tűréshatárába, szóval valószínű, hogy rengeteg embernél te is a "futottak még" idióták kategóriájába tartozol valamilyen tetted, vagy megjegyzésed miatt.

Annyit tehetsz, hogy próbálsz magad köré gyűjteni pár embert, akik hozzád hasonlóak, és kitartasz mellettük tűzön-vízen át, mert ők elterelik a figyelmedet a többi kreténről, és így egy kicsit könnyebb lesz majd pozitívabban hozzáállni a világhoz.

2018. febr. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Hiába, te ilyen kiválónak, magasröptű gondolkodással megáldottnak születtél minden tekintetben.
2018. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Azért bosszant mert erre figyelsz. Ha nem ítélkezel nem szenvedsz a saját véleményedtől. Benned nincs hiba?
2018. febr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Hát inkább legyenek ostobák, mint önteltek, ez a legrosszabb fajta. Sajnos van egy ilyen munkatársam, tud jófej lenni, ha akar, de mikor olyanja van, fél percet nem lehet kibírni vele egy légtérben, hogy ne akarjam egy kanál vízben megfojtani.

Amúgy a kérdésedben kissé magamra ismertem, csakhogy én tudom, nálam ez mikor változott meg: korábban emberszerető, nyitott és toleráns voltam, aztán lehúztam néhány évet a kereskedelemben, és úgy megutáltam az embereket, ahogy sosem hittem, hogy fogom. Viszont cserébe kedvesen és udvariasan tudok elküldeni bárkit melegebb éghajlatra úgy, hogy még ő köszöni meg nekem :D

2018. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, én is néha fogom a fejem, hogy milyen sötétek egyesek. De az a lenézéssel és undorral teli gyűlölet, amit irántuk érzel téged is csak egy kultúrprolivá tesz... Szóval lehetsz te értelmes, de lényegében nem nagyon különbözöl ezektől az emberektől
2018. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Én is így voltam vele, de aztán tanultam egy kis alázatot.
2018. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Koncetrálj az emberek azon képességeire, melyek benned nincsenek meg, és meglátod, hogy mindenkiben van valami, ami "több", mint te vagy.
2018. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, mondd, hogy nem érsz rá, sietsz valahova és ennyi. Szabad idődben legyél egyedül (feltéve, hogy mindenki hülye körülötted)!
2018. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Itt írta az egyik hozzászóló, hogy korábban nyílt és emberszerető, toleráns ember volt. Ez nálam is így volt, olyannyira, hogy még segítő szakmát is választottam magamnak egykoron. Én hülye... Aztán utána történtek olyan dolgok, amik előtt értetlenül álltam és óriásit csalódtam, emiatt mondtam azt, hogy ebből én nem kérek. Aztán pedig az internet... A Facebook előtt álmomban sem mertem volna gondolni, hogy ennyi és ilyen szinten hülye ember létezik! Ja, és nem a tinikre meg huszonévesekre gondolok, hanem meglett, felnőtt emberekre. Ráadásul némelyik fontos pozíciót tölt be a társadalomban, ami még borzasztóbbá teszi az egészet. Tudom, hogy nekem is vannak hibáim, nem a hibátlanságot várom el. De nem tudok mit tenni, bizonyos szint alatt nem tudok nem undorral tekinteni az átlagemberekre, pedig próbáltam, higgyétek el!
2018. febr. 27. 14:40
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

"Egyszerűen nem tudok az emberekre nem undorral nézni."


Hidd el, a tükörbe nézés sokat segítene.

2018. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!